AirDots

AirDots od Xiaomi, czyli tania alternatywa dla Apple AirPods

Za słuchawki Apple AirPods trzeba dziś zapłacić nieco ponad 600 złotych. Cena wyjściowa była oczywiście wyższa, co niespecjalnie pociesza. Akcesorium to jest zwyczajnie drogie i osoby o skromniejszym portfelu muszą szukać tańszej alternatywy. Jedną z ciekawszych jest model AirDots od Xiaomi.

AirDots

Xiaomi kopiuje rozwiązania konkurencji. Szczególnie te dotyczące stylistyki. Koniec, kropka. Skoro mamy już za sobą ten jakże oczywisty wstęp, możemy skupić się na samym urządzeniu, które poza atrakcyjną powierzchniowością, kilkoma smaczkami, zaskakuje śmiesznie niską ceną.

AirDots za nieco ponad 100 złotych

Za tytułowe słuchawki na chińskim rynku trzeba zapłacić 199 juanów, co daje nam kwotę nieco ponad 100 złotych. Oczywiście, kiedy urządzenie trafi do Polski, cena będzie z pewnością mniej atrakcyjna, ale o kwocie kilkukrotnie wyższej nie ma tu mowy. Czy sprzęt jest wart tej kwoty? Wygląd urządzenia oraz jego specyfikacja sugerują, że tak.

Ciężko bez sprawdzenia właściwości słuchawek stwierdzić, czy są one dobrym produktem. Niemniej połączenie niskiej ceny, świetnego wyglądu oraz kilku istotnych cech, wydaje się idealne. Poza słuchawkami w zestawie znajduje się również etui służące do transportu oraz ładowania akcesorium. Urządzenie komunikuje się z komputem lub smartfonem za pośrednictwem technologii Bluetooth 5.0, a to oznacza, że zasięg, przynajmniej teoretycznie, powinien być zadowalający.

AirDots

Jeśli szukacie słuchawek “na już” i nie chcecie czekać na wprowadzenie do Polski AirDots od Xiaomi, sprawdźcie naszą ofertę.

Źródło: Xiaomi

Dodaj komentarz

560 More posts in Sprzęt category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...