You are here
AirPods 3 z redukcją szumów jeszcze w tym roku artykuły News 

AirPods 3 z redukcją szumów jeszcze w tym roku

Redaktorzy DigiTimes sugerują, że Apple jeszcze w tym roku wprowadzi do oferty trzecią generację swoich bezprzewodowych słuchawek. AirPods 3 miałyby otrzymać pożądany przez użytkowników system redukcji szumu otoczenia.

AirPods 3
fot. Tim Cook — Twitter

Słuchawki AirPods wyglądają świetnie, co niespecjalnie mnie dziwi. Firma od samego początku stawia na interesujące wzornictwo, co odnosi się nie tylko do smartfonów czy komputerów, ale także akcesoriów takich jak słuchawki. Niestety, rzeczony sprzęt nie jest pozbawiony wad i braków. Szybko starzejące się akumulatory oraz brak systemu redukcji szumów dokuczają wielu użytkownikom. Możliwe, że w kolejnej, trzeciej już generacji urządzenia, problemy te przestaną mieć miejsce.

Premiera AirPods 3 coraz bliżej

Raport DigiTimes zakłada, że Sadownicy wprowadzą do tegorocznego line-upu trzecią generację tytułowego urządzenia. Sprzęt miałby otrzymać wydajny system redukcji szumów, o którego brak był wytykany przez niezadowolone z walorów dźwiękowych osoby. Czy słusznie? Patrząc na cenę słuchawek, śmiem twierdzić, że tak. Nowy model ma być pozbawiony tejże wady, ale czy możemy liczyć na większe zmiany konstrukcyjne? Design AirPods nieco się już zestarzał.

Odpowiedź nie jest oczywista, gdyż raport DigiTimes nie zakłada odświeżenia stylistyki. Niemniej, według doniesień znanego ze sprawdzalności przecieków jegomościa (Ming-Chi Kuo), firma może przygotowywać jeszcze jedną wersję AirPds 3. Analityk ma na myśli zbudowaną od podstaw konstrukcje, która bazowałaby na zupełnie odmiennej stylistyce. Nie ukrywam, że opcja, o której wspomina Kuo, wydaje mi się atrakcyjniejsza.

Źródło: DigiTimes, Macrumors

Related posts

Leave a Comment