Orange na kartę

Orange na kartę — doładuj raz w roku i zgarnij 1 TB danych

Pomarańczowi startują z nowym wariantem oferty Orange na kartę, dzięki któremu poza nielimitowanymi połączeniami głosowymi, SMS-ami oraz MMS-ami, klienci otrzymają 1 TB danych do wykorzystania.

Orange na kartę
fot. Pixabay

Operator poinformował na swojej stronie o nowej opcji w usłudze Orange na kartę, którą docenią osoby zmęczone ciągłym doładowywaniem środków na koncie. Osoby zdecydowane na jednorazową opłatę roczną w wysokości 300 złotych mogą otrzymać solidny pakiet i na kolejne 365 dni i zapomnieć o konieczności zasilenia karty.

Orange na kartę z 1 TB danych

Sprawa jest prosta i klarowna. Od dziś zasilając Orange na kartę kwotą 300 złotych, możemy skorzystać z opcji nazwanej „Rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich+pakiet GB”. Co dokładnie otrzymamy w ramach usługi?

  • Brak limitów na połączenia głosowe na numery komórkowe
  • Brak limitów na połączenia głosowe na numery stacjonarne
  • Darmowe SMS-y do wszystkich sieci komórkowych
  • Pakiet danych 1TB (1024 MB)
  • Pakiet danych w UE 25,05 GB

Wygląda to dość interesująco i przy okazji oznacza brak konieczności pamiętania o doładowaniu konta w celu jego „przedłużenia”. Fakt, istnieją metody automatycznego doładowywania, choćby za pośrednictwem banku, jednak opcja ta nie zawsze działa perfekcyjnie. Dlatego też propozycja Orange na Kartę wydaje się sensowna. Co zrobić, aby móc z niej skorzystać?

Przede wszystkim należy zasilić kartę kwotą minimum 300 złotych, po czym konieczne będzie wysłanie SMS o treści AKT365 na 696 (koszt jak za SMS w Orange) lub wpisanie kodu 1151*365#, lub aktywacja z poziomu aplikacji Mój Orange. Szybko i wygonie.

W tym miejscu dodam tylko, że pozostałe opcje z oferty Orange na kartę nigdzie się nie wybierają i w dalszym ciągu możemy skorzystać z pozostałych składników usługi.

Źródło: Orange

Dodaj komentarz

3834 More posts in artykuły category
Recommended for you
Historia gameingu na świecie: od początków do najnowszych wynalazków

Gaming to zjawisko, które od ponad półwiecza skutecznie przyciąga uwagę milionów ludzi na całym świecie....