akademia-xperia

Akademia Xperia – Sony otwiera szkołę filmu i fotografii komórkowej

Masz smartfon i lubisz robić nim zdjęcia? Kto nie lubi. Problem pojawia się, kiedy chcielibyśmy skorzystać z większości opcji aplikacji aparatu, zwiększając tym samym atrakcyjność wykonanego przez nas ujęcia. Na szczęście z pomocną dłonią przychodzi Sony…

akademia-xperia

Wspomniany producent doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że aparaty w dzisiejszych smartfonach są naszpikowane dziesiątkami ustawień i nie każdy jest w stanie „ogarnąć” ich ogrom. Z tego tez powstaje ciekawa inicjatywa – Akademia Xperia  Smart Foto Video.

Wykłady rozpoczną się 27 maja, kiedy to o swoich doświadczeniach z Xperią Z1 podczas Rajdu Dakar opowie Jacek Bonecki. Kolejne spotkania będą obfitować w porady dotyczące: kadrowania, ekspozycji, szerokiej gamy filtrów oraz wiele innych pomocnych w fotografii zagadnień.

Niestety, ilość miejsc jest ograniczona do 50 osób. Nawet, jeśli nie załapiecie się na stacjonarne warsztaty, zawsze możecie uczestniczyć w Webinarium Online, które naturalnie będzie streamingowane. Dzięki temu każda osoba zainteresowana tematem będzie miała szanse zapoznać się z tematami poruszanymi podczas Akademii Xperia.

Nie wystarczy wam nauka przed monitorem? Nie ma sprawy – macie jeszcze szanse na udział w wydarzeniu stacjonarnym:

„Zapraszamy! Przewidzieliśmy tylko wolnych 50 miejsc dla uczestników Akademii Xperia. Zgłoszenia przyjmujemy pod adresem e-mail: rekrutacja@AkademiaXperia.pl ‒ napisz do nas w 5 zdaniach o swojej pasji fotografowania. Do udziału w warsztatach Akademii wybierzemy autorów 50 najciekawszych wypowiedzi. Ale ‒ jak zapowiedzieliśmy powyżej ‒ obserwatorami spotkań internetowych (webinariów) pod szyldem Akademii Xperia mogą być wszyscy, na Facebooku. Ruszamy 27 maja o godzinie 18.00”

Źródło

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...