Akcja „Środy z Orange” trafia na urządzenia mobilne

Ceny biletów na seanse w środku tygodnia potrafią „zwalić z nóg”. Cieszy zatem fakt, że kina wychodząc naprzeciw swoim klientom wprowadzają akcje promocyjne, aby uatrakcyjnić ofertę, a przy tym odciążyć sale w weekendy.

Dużą popularność zyskały „Środy z Orange”. Nic więc dziwnego, że akcja w formie aplikacji mobilnej trafiła na urządzenia przenośne. Co prawda bez apki da się przeżyć, jednak korzystanie z przeglądarki i szukanie odpowiednich zakładek bywa uciążliwe i pod tym względem narzędzie mobilne zdecydowanie wygrywa. Przygodę z programem rozpoczynamy od ustawienia multipleksu, który najczęściej odwiedzamy, by w następnym kroku wybrać zakładkę „Filmy”, gdzie znajdziemy aktualny repertuar. Aplikacja ukaże nam również godziny poszczególnych tytułów, które będziemy mogli obejrzeć w najbliższą środę. Przeczytamy tu także krótki opis przedstawiający fabułę, obsadę oraz inne interesujące nas informacje.

Aby skorzystać z promocji należy przed seansem wysłać wiadomość aktywującą kod rabatowy, który później pokazujemy kasjerowi w kinie, a w zamian dostajemy dwa bilety w cenie jednego. Aplikacja w znacznym stopniu zmniejszy czas na odnalezienie zamówionego kilka dni wcześniej kodu, gdyż teraz będzie on dostępny z poziomu programu. Wcześniej będziemy musieli tylko zweryfikować nasz numer, ale to również odbywać się będzie automatycznie bez konieczności wpisywania treści smsa.

Ąplikacja „Środy z Orange” dostępna jest na systemy operacyjne: Android oraz iOS. Dziwi trochę fakt, że chwilowo użytkownicy smartfonów z Windows Phone zostali pominięci. Mamy jednak nadzieję, że ten błąd zostanie niedługo naprawiony.

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...