HBO GO dla użytkowników Samsung Smart TV

Jeśli jesteś szczęśliwym posiadaczem telewizora Samsung Smart TV, to od tej chwili możesz się cieszyć z dodatkowej zawartości, a mianowicie dostępu do aplikacji HBO GO.

W ofercie HBO GO na wszystkich miłośników kina czeka ponad 1500 godzin produkcji tej płatnej telewizji, takich jak: „Zakazane Imperium”, „Czysta Krew”, czy „Gra o Tron” oraz znanych przebojów kinowych, w tym mi. n.: „Avengers”, „Mroczny rycerz powstaje” i „Resident Evil: Retribution”. Użytkownicy aplikacji mogą oglądać wybrane filmy i seriale jeszcze przed ich telewizyjną premierą, a jeśli emisja któregoś z prezentowanych przez stację tytułów została już zakończona mogą w każdej chwili do nich powrócić.

HBO GO dostępne jest na kinach domowych i telewizorach z roku 2012 oraz 2013 z funkcją Samsung Smart TV. Wspomniane rozwiązanie, to przyjemność oglądania produkcji w dowolnym czasie, która nie będzie przerywana natrętnymi reklamami. Należy przy tym, jednak pamiętać, że niektóre treści mogą być płatne. Dodatkową zaletą opisywanej aplikacji jest fakt, że jakość materiałów filmowych na bieżąco dostosowuje się do możliwości naszego łącza internetowego, co zawdzięczamy zastosowaniu technologii – Smooth Streaming.

Źródło: Samsung Electronics Polska Sp. z o.o.

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...