akgy30u 750x300 1

AKG Y30U – nowość o ofercie producenta

Na rynku pojawiły się właśnie słuchawki, które mogą spodobać się wielbicielom klasycznego designu. Od lat AKG pokazuje, że nie ma sobie równych, a nowy model Y30U tylko to potwierdza.

akgy30u 750x300 1

Przenośne słuchawki od AKG mają całe rzesze fanów. Dopracowany wygląd oraz wykonanie sprawiają, że trudno przejść obok nich obojętnie. Gdy dodamy do tego jeszcze dobre brzmienie, otrzymujemy produkt godny polecenia. AKG Y30U nie powinno być wyjątkiem. Wszak mamy do czynienia z następcą K420, choć raczej w stosunku do Y30K należałoby użyć słowa „kontynuator”.

Czym charakteryzują się słuchawki? Wyglądem nie odbiegają zbytnio od K420, ale nie ma się czemu dziwić, bo słuchawki zostały oparte na konstrukcji tego właśnie modelu. Dalej mamy do czynienia z dobrym wykonaniem oraz dbaniem o szczegóły urządzenia. W budowie wykorzystano mechanizm osiowego składania 3D. Dzięki temu słuchawki znacznie łatwiej będzie przenosić, a by jeszcze ułatwić cały transport w zestawie znajduje się także specjalnie przygotowane etui.

akgy30u 750x300 2

Ciekawym rozwiązaniem jest pilot, który znajduje się na kablu. Oprócz standardowych funkcji takich jak przewijanie utworów czy ich pauzowanie, pozwala on także na odbieranie i odrzucanie przychodzących do nas połączeń. W pilota wbudowano także mikrofon, który jest kompatybilny z większością smartfonów, które możemy znaleźć obecnie na rynku. Największą zaleta słuchawek AKG Y30U ma jednak być brzmienie.

Nausznice gwarantują wygodę, a AKG jak zwykle dopieściło całą resztę. Przetworniki o rozmiarze 40 mm oraz pasmo przenoszenia powinny zadowolić użytkowników. Maksymalna moc wejścia to 50mW, a impedancja wyjścia 32 omy. Słuchawki dostępne będą w trzech wariantach kolorystycznych: czerwonym, białym oraz czarnym. AKG Y30U kosztować nas będą 219 złotych.

Źródło: AKG
Fot: jw.

________________________________________________

Zapraszamy do naszego sklepu, który znajdziecie pod tym adresem oraz na nasz profil Vip Multimedia na Facebooku.

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...