Hangouts750x300Skleic

Aktualizacja Google Hangouts wprowadza, między innymi blokowanie SMS

Gigant z Mountain View w ostatnim czasie wprowadza do swoich usługi wiele nowości, a wśród nich: Google Play Muzyka w Polsce, aktualizacje aplikacji systemowych, czy update do Androida w wersji 4.4.3. Dziś użytkownicy mogą cieszyć się rozszerzoną funkcjonalnością komunikatora Hangouts, który od pewnego czasu obsługuje SMSy.

Hangouts750x300Skleic

Google, podobnie jak konkurencja stara się dopracowywać swoje produkty oraz wprowadzać do nich nowości. W aktualizacji Hangouts do wersji v2.1.223 znajdziemy takie funkcje jak:

Blokada SMS – w ustawieniach aplikacji pojawiła się lista zablokowanych osób. Jeśli umieścimy w niej konkretny kontakt, SMSy z numeru do niego przypisanego nie będą już zaprzątać nam głowy.

Screenshotwww

Przypisanie dzwonka do kontaktu – od teraz możemy ustawić konkretny dźwięk dla pojedynczych kontaktów, dzięki czemu bez wyjmowania telefonu z kieszeni dowiemy się od kogo przyszła wiadomość.

Ukrywanie kontaktu – w przypadku mało znaczących kontaktów,  możemy je najzwyczajniej w świecie ukryć, tak aby nie widniały już na liście osób.

Klawisz przełączania klawiatury – dzięki niemu możemy szybko przełączyć klawiaturę w tryb alfanumeryczny lub odwrotnie – qwerty.

Aktualizacja jest już dostępna w Google Play.

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...