Sniper Elite V2 dziś za darmo na Steam

Druga odsłona gry, w której przyjdzie nam pokierować losami snajpera za darmo do pobrania dziś do godziny 19:00.

Ten tydzień obrodził w darmowe produkcje. Jeszcze, we wtorek na platformie Origin za darmo można było pobrać trzecia część Battlefielda, na serwisie kulturanawidoku.pl za okrągłe zero wyhaczyć można m. in. S.T.A.L.K.E.R. Zew Prypeci czy dwie odsłony Call of Juarez, a dziś do 19:00 do swojego konta na Steam przypisać można Sniper Elite V2.

Jeśli ktoś nie ma jeszcze konta na platformie Steam, musi udać się tutaj, pobrać aplikację i się zarejestrować. Następnie wystarczy zalogować się na koncie Steam i wybrać ze sklepu grę. W przypadku gdy nie chcemy jej od razu instalować, bo akurat mamy deficyt wolnego miejsca na dysku, przypisujemy swój egzemplarz do konta i możemy cieszyć się darmową wersją gry w późniejszym terminie. Gra zajmuje na dysku około 7,4 GB wolnego miejsca.

Propozycja Rebellion Games jest doskonałym sposobem na zapoznanie się z serią Sniper Elite szczególnie, że już 27 czerwca będzie miała swoją premierę trzecia części gry o przygodach Karla Fishburne’a. Prezent od Valve można, więc potraktować jako swego rodzaju poligon doświadczalny do tego, by zdecydować się zainwestować w najnowszą odsłonę produkcji o snajperach. Osobiście muszę stwierdzić, że to co widzieliśmy na pokazie przedpremierowym zorganizowanym przez Techland zwiastuje „kawał” dobrego kodu.

http://www.youtube.com/watch?v=ZwJ6zRYsRbw

Sniper Elite 3: Afrika zadebiutuje na rynku pod koniec czerwca na następujących platformach sprzętowych: PC, PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox 360 oraz Xbox One.

Dodaj komentarz

1245 More posts in Gry category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...