Idol 4s Win

Alcatel Idol 4s z Windows 10 na pokładzie – teraz oficjalnie

Stało się – Alcatel wprowadza do sprzedaży „windowsowy” wariant popularnego modelu Idol 4s. Co ciekawe – w pudełku  znajdziemy gogle VR.

Idol 4s Win

Alcatel, a właściwie firma TCL, odpowiedzialna, chociażby za najnowszy model BlackBerry DTEK60 na rynku mobile radzi sobie naprawdę nieźle. Dowodem będzie tutaj najświeższa propozycja marki, smartfon Idol 4s with Windows 10.

Nazwa lekko przydługa, ale jak inaczej nazwać znaną konfigurację, zapakowaną w nową platformę – mobilne okienka…

Co drzemie w środku?

Jak nie trudno zgadnąć, obudowa to połączenie aluminiowej ramki oraz szkła umieszczonego na froncie i tyle urządzenia. To sprawdzona konstrukcja, która odpowiada dzisiejszemu klientowi.

Obraz w rozdzielczości Full HD (1920 x 1080 p) wyświetlany będzie na 5,5-calowym ekranie. Nad wydajnością urządzenia czuwać będzie układ Qualcomm Snapdragon 820, 4GB RAM oraz 64 GB flash.

Na uwagę zasługują również 21 Mpix aparat główny (Sony IMX230 oraz 8 Mpix przednia szerokokątna kamerka do selfie. Zapomniałbym – znajdziemy tutaj również port USB typu C.

Windows 10 Mobile z VR?

Alcatel Idol 4s w opcji z Androidem mógł pochwalić się bogatym zestawem sprzedażowym, w który znajdowały się gogle VR. Nie inaczej będzie w przypadku wariantu z mobilnymi kafelkami. Nie jestem przekonany co do tego, jak Windows 10 Mobile poradzi sobie z technologią wirtualnej rzeczywistości, ale Alcatel najwyraźniej wie, co robi.

http://www.youtube.com/watch?v=lXErAj8KdXE

Urządzenie w pierwszej kolejności trafi do użytkowników w USA, gdzie oferowane będzie w cenie 469,99 USD. Czy sprzęt trafi do Polski? Jest to więcej niż prawdopodobne, ale poczekajmy na oficjalne stanowisko firmy.

Źródło: Engadget

 

_________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór sprzętu w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...