You are here
Instapaper Premium – od teraz absolutnie darmowy! News 

Instapaper Premium – od teraz absolutnie darmowy!

Od teraz za Instapaper w wersji premium nie zapłacimy już ani grosza. Co istotne – dotychczasowi subskrybenci otrzymają propozycję zwrotu pieniędzy. Czym spowodowane są zmiany?

Instapaper Premium Free

Instapaper trafił w ręce Pinterest, który postanowił usługę usprawnić i udostępnić jej możliwości użytkownikom, i to bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek opłat. Po rzeczonym transferze spodziewałem się wielu nowości, jednak ta zapowiedziana przez obecnych włodarzy dosłownie zwala z nóg.

Co daje Instapaper Premium?

Jak każda usługa „premium” Instapaper również oferuje szereg ficzerów oraz co najistotniejsze – interfejs pozbawiony jakichkolwiek reklam. Wśród najważniejszych dodatków wymienić należy:

  • Zaawansowaną wyszukiwarkę
  • Odczytywanie materiałów
  • Nielimitowane notatki
  • Tworzenie i wysyłanie list do czytników Kindle

Jak widzicie – gra jest warta świeczki, zwłaszcza że mówimy teraz o prawdziwie darmowym produkcie. Nie do końca rozumiem postępowanie nowego właściciela i to, w jaki sposób nowy model dystrybucji miałby przynieść zysk, ale trzeba pamiętać o jednym. Każde tego typu „roszady” poprzedzone są solidnymi badaniami rynku. Jeśli Piterest zdecydował się na tak przełomowy krok – z pewnością wie, co robi.

A wy, próbowaliście już Instapapera?

Źródło: Instapaper Blog

 

_________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór sprzętu w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.

 

Related posts

Leave a Comment