ALLPlayer dostępny na urządzenia mobilne, oparte o system Android

Urządzenia mobilne coraz bardziej wdzierają się do naszego życia. Na pewno nie mają nic przeciwko, temu miłośnicy filmów, gier czy książek. Ci pierwsi doczekali polskiego odtwarzacza filmów na smartfony i tablety, oparte na systemie Android.

Odtwarzaczy plików wideo na rynku jest zatrzęsienie. Jednak, tych przeznaczonych na urządzenia przenośne, już mamy mniejszy wybór. Osobom oglądającym filmy na komputerach osobistych lub laptopach, polski program – ALLPlayer zapewne jest znany. Teraz użytkownicy telefonów i tabletów, również będą mieli okazję się z nim zapoznać, bo właśnie zawitał na platformy wyposażone w system operacyjny Android.

ALLPlayer na Androida według twórców, umożliwia odtwarzanie klipów wideo we wszystkich formatach (AVI, MP4, WMV, FLV, 3GP, MKV, M2TS, MOV, MPG, MPEG, RM, RMVB, WMV, VOB, ASF, F4V, TS czy QuickTime) wykorzystując do tego dekodowanie programowe oraz sprzętowe. Wersja mobilna, podobnie, jak „stacjonarna” pozwala pobierać idealnie dopasowane do filmu napisy z takich portali, jak: OpenSubtitles czy NapiProjekt.

Czy wersja mobilna zyska popularność zbliżoną do, tej przeznaczonej na komputery osobiste, przekonamy się już wkrótce. Aplikacja działająca pod systemem operacyjnym Windows może się pochwalić ponad 7 milionami unikalnych użytkowników.

Jeśli chcecie się zapoznać z wersją na urządzenia z Androidem na pokładzie zapraszamy tutaj.

Źródło: ALLPlayer Group

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

6480 More posts in News category
Recommended for you
Tomb Raider
Nowa gra mobilna Tomb Raider. A kiedy kolejna wersja tej popularnej gry video?

Minęły już dwa lata od ostatniej gry z bardzo popularnej serii Tomb Raider i wielu...