alpine 750x300 1

Alpine Style dla wybranych

Udogodnienia w nowych autach, od zawsze przyciągały tłumy klientów do salonów. Pochwalenie się nowoczesnymi czujnikami parkowania czy światłami reagującymi na zmieniające się warunki pogodowe, wprawiały w osłupienie znajomych. Cóż, wygląda na to, że teraz można ich zaskoczyć czymś jeszcze.

 
alpine 750x300 1
Posiadanie nowego, pachnącego jeszcze salonem samochodu, to raczej rzecz dla wybranych. Podobnie jak zaprezentowany właśnie przez Alpine system informacyjno-rozrywkowy. Alipne Style X901D-G7, bo o nim mowa, dedykowany jest tylko do jednej marki, a co więcej, tylko dla konkretnego modelu. Chodzi o Volkswagena Golfa 7.
Czemu tylko Golf? Prawdopodobnie dlatego, że Alpine chciało dopracować swój produkt do perfekcji. Dzięki temu, system idealnie pasuje do zaprojektowanej już w samochodzie elektroniki oraz przygotowanych miejsc instalacyjnych. Wprawdzie ograniczy to producentowi dotarcie do klientów, ale z czasem, system może też trafić do innych aut. Byłoby to wskazane, bo prezentuje się znakomicie.
 
alpine 750x300 2
Już sam rozmiar Style jest zaskakujący. 9 cali (oryginalnie Vw montuje w Golfie 6,5 cala) robi wrażenie, a przy tym wydaje się prosty w obsłudze. Ekran dotykowy może pełnić funkcję nawigacji, a po aktualizacji (marzec przyszłego roku), pojawi się także opcja pokazująca strzałki zakręt po zakręcie. System został zintegrowany z fabrycznymi ustawieniami Golfa 7, czyli obsługiwać go można także z poziomu przycisków na kierownicy.
System jest kompatybilny z najnowszymi modelami smartfonów (np. Galaxy S6 czy iPhone 6S), a dzięki Bluetooth, streamowanie muzyki nie będzie problemem. Podobnie jak obsługa przez np. Siri. Alpine Style wyposażono także w tuner cyfrowy DAB+. Ile kosztuje taki system multimedialny? Niestety, ale tanio nie jest. Chętni powinni przygotować na ten cel 8 tysięcy złotych, a w przypadku dokupienia odtwarzacza DVD, dodatkowe 1500zł.
Źródło: Alipne
Fot: jw.

________________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór sprzętu w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...