zetel2

ZeTel to nowy smartwatch od MyKronoz

Smartwachy na rynku stale przybywa. Są producenci, którzy głównie zajmują się dostarczeniem inteligentnych zegarków na rynek. Jednym z nich jest MyKronoz, który pokazał właśnie nowe urządzenie. ZeTel robi bardzo dobre pierwsze wrażenie.

zetel2

ZeTel wygląda świetnie, od razu gdy go zobaczyłem, spodobał mi się. Tak naprawdę ciężko nazwać go smartwachem, bowiem obsługuje on karty SIM 2G. Jest to smartfon na ręku, a nie inteligentny zegarek. Ma wbudowany mikrofon, przez co można sterować nim wydając komendy głosowe oraz prowadzić rozmowy. ZeTel współpracuje z Siri, jak i Google Now. Warto podkreślić sportowe aspekty tego zegarka. Ma on wbudowany pulsometr oraz czujnik tętna. Wyświetli nam dodatkowo dystans, jaki przebyliśmy, spalone kalorie, jak i liczbę kroków, jaką udało nam się zrobić. Zegarek współpracuje ze smartfonami działającymi na iOS 7+ i tymi z Androidem 4.3+, ale z obsługą Bluetootha BLE. Zarządzanie urządzeniem jest możliwe, dzięki dotykowemu ekranowi. Możemy również odbierać z niego połączenia, odczytywać smsy czy sprawdzać maila. Gadżet posiada funkcję anti-lost, dzięki której zostaniemy poinformowani, jeśli za bardzo oddalimy się od smartfona. Zaimplementowano również opcję, która pozwala używać smartwatcha jako przycisku spustu migawki w aparacie. Wbudowany akumulator ma pojemność 320 mAh, co spokojnie powinno wystarczyć na 3 godziny rozmów lub do 3 dni czuwania, a naładujemy go zaledwie w godzinę.

ZeTel wyceniony został na 750zł. Nie jest to dużo, jak za urządzenie typu 2w1. MyKronoz prężnie się rozwija i kolejne urządzenia tego producenta są nie tylko ładniejsze, ale również bardziej funkcjonalne. Ciężko jest się przebić na tle tych wrzystkich inteligentnych zegarków, korzystna cena i miejsce na kartę SIM mogą pozwolić MyKronoz na osiągniecie sukcesu.

[moduleplant id=”162″ fwg_projects_id=”5″ mod_showtitle=”0″]

źródło: MyKronoz

____________________

Zapraszam do zapoznania się z ofertą naszego sklepu pod tym adresem oraz polubienia naszego profilu na facebooku.

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...