You are here
Nie wiesz na co wydać 13 zł? Proponujemy Amazon Prime Video! News 

Nie wiesz na co wydać 13 zł? Proponujemy Amazon Prime Video!

Na Polskim rynku streamingu filmów i seriali zaczyna robić się tłoczno. Do gry wkroczył właśnie Amazon i wiecie co? Powiem jedno – jest tanio!

Amazon Prime Video 750x300

Mówiąc, że jestem zaskoczony, skłamałbym. O planowanym starcie Amazon Prime Video wiedziałem już wcześniej. Niepewna była jedynie data udostępniania usługi w Polsce oraz ostateczna cena. Owszem, w sieci krążyły plotki, iż premiera APV odbędzie się jeszcze w grudniu, jednak konkretów brak – aż do dziś.

Amazon Prime Video – 13 zł miesięcznie?

Czym tak właściwie jest tytułowa usługa? To kolejna z rzędu wariacja na temat VOD. Znajdziemy tutaj mnóstwo ciekawych pozycji jak na przykład – The Grand Tour.

Aby skorzystać z zasobów sklepu, wystarczy zalogować się na swoje konto Amazon lub stworzyć w tym celu zupełnie nowe oraz zdecydować się na poniesienie opłat. Jakich? Przez pierwsze pół roku za miesięczny dostęp do usługi zapłacimy jedynie 13 zł, czyli średnio pół biletu do kina. Po okresie sześciu miesięcy opłata wzrośnie do 26 zł, lecz w mojej ocenie dalej będzie atrakcyjna.

Cóż – nie pozostaje mi nic innego, jak zachęcić was do przetestowania usługi. Możecie to zrobić, rejestrując się tutaj i wykorzystując 7-dniowy okres próbny.

Źródło: Twitter, Amazon

Related posts

Leave a Comment