MARVEL VS. CAPCOM

Marvel vs. Capcom: Infinite nadchodzi

Przyszły rok zapowiada się ciekawie dla fanów uniwersum Marvela oraz gier wydawanych przez Capcom. Naprzeciwko siebie staną bohaterowie z różnych produkcji, by zmierzyć się w pojedynkach.


MARVEL VS. CAPCOM

Seria Marvel vs. Capcom zadebiutowała na automatach w 1996 roku, a więc 20 lat temu. Pierwszą z gier była X-Men vs. Street Fighter. Bardzo szybko zyskała ona fanów, dlatego zdecydowano się na kolejne tytuły – Marvel Super Heroes vs. Street Fighter,  Marvel vs. Capcom: Clash of Super Heroes, Marvel vs. Capcom 2: New Age of Heroes, Marvel vs. Capcom 3: Fate of Two Worlds, Ultimate Marvel vs. Capcom 3 oraz Marvel vs. Capcom Origins. Jeśli sięgniemy pamięcią do przeszłości, zauważymy, że współpraca Capcom z wydawnictwem Marvel zaczęła się już w 1993 roku, kiedy na automatach zadebiutowała gra The Punisher. Można powiedzieć, że mariaż japońskiego wydawcy gier z amerykańskim wydawnictwem jest udany.

W 2017 roku miłośnicy serii Marvel vs. Capcom doczekają się kolejnego tytułu z serii. Tym razem będzie to Infinite. Pojawi się ona na PC, a także konsolach X-Box One i PlayStation 4. Jak zapowiadają twórcy, interakcja obu światów ma nastąpić na niespotykaną dotąd skalę, co oznacza nie lada gratkę dla fanów. Nowa odsłona serii ma korzystać ze spuścizny jaką pozostawiły poprzednie tytuły Marvel vs. Capcom.

 

http://www.youtube.com/watch?v=aAOgJ9y0Ots

 

W grze znajdzie się wiele trybów dla jednego i wielu graczy. Mają być one ciekawe zarówno dla nowych graczy, jak i długoletnich fanów. Nie zabraknie trybu Arcade, treningu, misji czy zrealizowanego na sposób kinowy trybu Story. Na bohaterów z obu uniwersów czekać będzie nowe zagrożenie, któremu trzeba będzie sprostać. Osobiście już nie mogę się doczekać, by mój Iron Man skopał Ryu. Wystarczy spojrzeć na trailer, by przekonać się, że jest na co czekać. 

 

Dodaj komentarz

1245 More posts in Gry category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...