Android 5.0 Lollipop również dla Shield od NVIDII – aktualizacja rusza już we wtorek

Shield, czyli gameingowy tablet od NVIDII, jak zapowiada producent doczeka się solidnego update’u, który poza nowszą wersją Androida zaskoczy użytkowników czymś jeszcze…

shield582

Oczywiście  już za sam fakt błyskawicznej aktualizacji systemu, NVIDII należą się brawa, jednak dopiero zapoznanie się z dodatkami pokazuje, jak firma podchodzi do swoich klientów.

Wszyscy użytkownicy wspomnianego tabletu, którzy zdecydują się zaktualizować  swoje urządzenia, otrzymają w bonusie pakiet „Green Box” od Valve, czyli zestaw gier: Portal, Half-Life 2 oraz Half-Life 2 Episode One. To jednak nie wszystko.

Userzy tabletu będą mogli również skorzystać z bezpłatnego dostępu do GRID. Czym jest wspomniany serwis? Jest to usługa abonamentowa pozwalająca cieszyć się grami stremowanymi, coś na kształt Netflixa. Zapowiada się ciekawie prawda?

Oczywiście nie ma róży bez kolców, dlatego też dostęp do usługi będzie ograniczony czasowo (do 30 czerwca). Chcąc dalej cieszyć się zaletami rozwiązania, konieczne będzie poniesienie  opłaty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

6480 More posts in News category
Recommended for you
Tomb Raider
Nowa gra mobilna Tomb Raider. A kiedy kolejna wersja tej popularnej gry video?

Minęły już dwa lata od ostatniej gry z bardzo popularnej serii Tomb Raider i wielu...