androidm

Android 6.0 Marshmallow tylko w jasnych barwach?

Apple właśnie zaprezentowało nową wersję swojego mobilnego systemu iOS. Google już jakiś czas temu pokazało Androida 6.0 Marshmallow. Co do którego jest bardzo dużo znaków pytań. Na jedno z nich chyba już znaleźliśmy odpowiedź.

androidm

Android 5.0 Lollipop dopiero zyskuje na popularności. Według ostatnich statystyk, na rynku jest coraz więcej urządzeń z lizakiem. Jak oficjalnie wiadomo Google nie próżnuje i cały czas trwają prace nad Androidem 6.0 Marshmallow. Najnowszy OS nie ma być rewolucją względem 5.0, jednak ma posiadać znaczące udogodnienia.

Dla zwolenników ciemnej kolorystyki w systemach Google mam złą wiadomość. Aktualnie w testowej wersji Androida 6.0 nie znajdziemy czarnego motywu. Poinformował o tym jeden z testerów, zwracając się z prośbą do giganta z Mountain Wiev o poprawienie tej kwestii w finalnej wersji systemu. Niestety, odpowiedź była negatywna, zespół programistów odpisał, że zapoznał się z tą informacją, przyjął ją do wiadomości, ale nie będzie czarnego motywu  w Androidzie 6.0. Nie rozumiem, po co w ogóle usuwali ten motyw? Nie zajmuje on dużo miejsca i raczej nikomu nie przeszkadza. Chcesz z niego korzystać to używasz, nie to nie. No i po co Google testerzy, którzy są też użytkownikami i wyrażają swoją opinię, a firma poniekąd ma ich w nosie?

mdark

Osobiście mnie ten problem nie dotyczy, ja korzystam z jasnej kolorystyki. Na pewno będzie sposób, aby wgrać ten motyw. Jakaś aplikacja w Sklepie Play, czy plik stworzony przez programistów amatorów. Może Google dysponuje statystykami dotyczącymi właśnie motywów i dlatego zdecydowało się na taki krok? Na pewno nie jest to problem, który definitywnie przekreśla Androida 6.0 Masrhmallow, a jedynie drażniące niedopatrzenie. Sprawa z pewnością jest do rozwiązania, może już przy pierwszej aktualizacji systemu?

źródło: androidauthority

foto: androidauthority

____________________

Zapraszam do zapoznania się z ofertą naszego sklepu pod tym adresem oraz polubienia naszego profilu na facebooku.

 

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...