You are here
Prestigio z nowym budżetowcem News 

Prestigio z nowym budżetowcem

Jeszcze w tym miesiącu możemy liczyć na nowego Prestigio. Smartfon zadebiutuje „na dniach”, ale jego pełną specyfikację znamy już teraz. Czego możemy się spodziewać po Muze C3?

 
c3 750x300 1
Cóż, nie ma co się oszukiwać. Sprzęt to typowy budżetowiec, choć jego wnętrzności nie są takie złe, jak moglibyśmy się spodziewać. To warte wspomnienia, ponieważ urządzenie zostało wycenione na niecałe 400 złotych. I tutaj właśnie kryje się cała niespodzianka od Prestigio, bo za taką cenę spodziewać się było można czegoś zupełnie innego.
Tak zresztą wypowiada się o produkcie Artur Tchórz, przedstawiciel Prestigio: „Nasz nowy model Muze C3 mógłby z powodzeniem otwierać zestawienie smartfonów klasy Premium ze względu na użyte do jego produkcji komponenty, a także działanie pod kontrolą Androida 5.0, który jest jedną z najnowszych odsłon tego systemu”. Co więc, poza Lolliopopem, Muze C3 ma do zaoferowania?
 
c3 750x300 2
Sercem smartfona jest czterordzeniowy układ SoC, który wspiera 1 GB RAM. Pamięć przeznaczona na dane użytkownika to 8 GB. Niewiele, ale od czego jest karta microSD i za jej pomocą można wartość rozszerzyć do 32 GB. Muze C3 ma 5-calowy ekran HD IPS, a na tylnym panelu znajduje się aparat z 8-megapikselową matrycą, który pozwala na nagrywanie z jakością FullHD. Z przodu mamy już 5-megapikselowy aparat z diodą doświetlającą.
Duże wrażenie robi całkiem pokaźny akumulator. Jego pojemność to 2200 mAh, co powinno wystarczyć na to, by smartfon nie lądował co wieczór podczepiony pod ładowarkę. W Muze C3 znajduje się także opcja DualSIM, która przed użytkownikami roztacza nowe możliwości. Niewielka rzecz, a cieszy.
Prestigio cały czas rozwija MultiStore, czyli miejsce, gdzie użytkownicy mają dostęp do szeregu aplikacji. Na klientów czeka tam aż 200 GB przestrzeni w chmurze MultiCloud. Trzeba przyznać, że jak na taką cenę, Muze C3 oferuje naprawdę dużo.
Źródło: Prestigio
Fot: jw.
______________
Po najnowsze smartfony zapraszamy pod ten adres.

Related posts

Leave a Comment