[Android] Pobieranie filmów na YouTube wkrótce stanie się możliwe

Najprawdopodobniej już w listopadzie użytkownicy smartfonów pracujących pod kontrolą Androida dostaną aktualizację aplikacji YouTube. Co ciekawe najistotniejszą zmianą będzie dodanie możliwości pobierania plików wideo na pamięć urządzenia. Zabawne, gdyż wcześniej Google zabroniło takiej praktyki Microsoftowi w przypadku Windows Phone i zablokowała aplikację YT w WP Store.

youtubedsdsdsds

Sam pomysł pobierania filmów na pamięć naszego smartfona jest ciekawy. Z pewnością wielu z nas będzie korzystać z takiego rozwiązania, szczególnie, że nie każda część miasta/wsi może poszczycić się dobrym zasięgiem 3G. Dzięki nowej funkcji, w każdej chwili będziemy mieli możliwość kontynuowania oglądania np. teledysku.

Jest jeszcze spora grupa osób, która wzbrania się przed wykupieniem pakietu internetowego. Korzystając z samego Wi-Fi w domu, jak i w pracy można nieźle zaoszczędzić. Jednak, jeśli chcemy skorzystać z YouTube w autobusie pojawia się problem. Możliwość zapisania filmu na dysku go rozwiąże.

Naturalnie, nie będzie to jedyna nowość z jaką przyjdzie nam się zapoznać w nadchodzącej aktualizacji YT dla Androida, jednak ta powinna wywołać najbardziej pozytywne emocje.

 

Źródło: TheVerge, Engadget

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

6480 More posts in News category
Recommended for you
Tomb Raider
Nowa gra mobilna Tomb Raider. A kiedy kolejna wersja tej popularnej gry video?

Minęły już dwa lata od ostatniej gry z bardzo popularnej serii Tomb Raider i wielu...