GoPro750x300

GoPro Hero 4 – jeszcze lepsza jakość obrazu, slow-motion i wideo w 4K

Wszyscy, którzy uprawiają sporty, te ekstremalne i te mniej ekstremalne, i lubią nagrywać swoje tricki zapewne kojarzą firmę GoPro. Bo to właśnie oni postanowili stworzyć kamerkę, która jest odporna na wstrząsy, warunki atmosferyczne, niewiele waży, a na dodatek można ją doczepić do pędzącego samochodu.

GoPro750x300

I tak od kilku lat kamerka GoPro Hero zrzesza sobie coraz więcej fanów. Najnowszym produktem firmy jest Hero 3 Black Edition, która trafiła na rynek pod koniec 2012 roku. Reklamowana jako mniejsza, lżejsza i 2 razy mocniejsza od swojej poprzedniczki jest flagowym produktem firmy. Jednak już niedługo będzie musiała ustąpić miejsca na tronie…

procesor GoPro

Ponieważ jeszcze w tym roku na rynek wejdzie GoPro Hero 4. Ta będzie posiadać procesor Ambarella A9, który pozwoli na nagrywanie filmów w 4K Ultra HD, rejestrowanie obrazu 1080p w 120 fps oraz 720p w aż 240 fps. Powinno się to przełożyć na nieziemską jakość obrazu oraz bardzo duże możliwość efektu slow-motion.

Dokładne informacje na temat procesora znajdziecie na stronie producenta, a my już nie możemy się doczekać premiery najnowszej kamerki Hero 4, a poniżej możecie zobaczyć filmik całkowicie nagrany kamerką GoPro Hero 3.

http://www.youtube.com/watch?v=A3PDXmYoF5U

 

źródło: GoPro

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...