Snapseed 750x300

[Android] Snapseed zaktualizowany – konkurencja płacze

Najpotężniejszy, a przy tym najprzyjaźniejszy w obsłudze mobilny edytor zdjęć został zaktualizowany. Co nowego pojawiło się w produkcie z portfolio Google?
Snapseed 750x300

Na początek krótkie wyjaśnienie stwierdzenia „produkt z portfolio Google”. Otóż Snapseed nie powstał w rękach inżynierów giganta z Mountain View, a zupełnie innego podmiotu. Nie mniej jednak w drodze przejęcia, trafił finalnie pod władanie Google i przyznam, że to był jeden z lepszych zakupów firmy.

Snapseed cechuje niesamowita intuicyjność, która co istotne idzie w parze z wieloma naprawdę przydatnymi modułami edycyjnymi. Zabawa kształtem, kolorem cieniem i innymi parametrami zdjęcia jest szybka i efektowna. Właśnie takie produkty powinien posiadać w ofercie amerykański koncern. Niezależnie od tego, jak aplikacja jest świetna, warto stale ją rozwijać. Wiem to ja, wiecie wy i jak mniemam, wie to również sam właściciel. Dowodem jest tutaj najnowszy update…

Snapseed – lista zmian

  • Twarz – świetne narzędzie, dzięki któremu sprawimy, iż twarze osób fotografowanych zyskają odpowiedni odcień, blask i przejrzystość.
  • Perspektywa – prostowanie, łamanie, odbijanie, wszystko jest teraz sprawniejsze
  • Balans bieli – przy tym, dotychczasowe opcje wydają się zabawką.
  • Stopień kompresji JPG lub format „bezstratny” PNG
  • Usprawnienia interfejsu

Jak widzicie, zmian jest całkiem sporo i mogą wpłynąć znacząco na komfort użytkowania aplikacji. Zdradzę wam, że korzystam z niej bardzo często, właściwie zdarza się, że zastępuje mi ona w 100% desktopowy edytor.

Źródło: Snapseed

 

_______________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór produktów w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...