Anna Slide

Anna’s Quest – gra przygodowa z klasycznym interfejsem point’n’click wzbogaca plan wydawniczy IQ Publishing

Już 16 lutego wszyscy miłośnicy przygodówek z klasycznym interfejsem point’n’click będą mieli powody do zadowolenia. Swoją premierę będzie mieć wówczas „Anna’s Quest” – produkcja australijskiego studia „Krams Design” zadebiutuje w serii gier przygodowych „The Adventure Collection”.

Anna Slide

Wyobraźcie sobie świat, w którym inspiracje baśniami Hansa Christiana Andersena oraz braci Grimm przenikają się z elementami science fiction. Dodajcie zagadki, których rozwiązanie wymaga sprytu, logiki i pomysłowości. Zmieszajcie z barwnymi, wyrazistymi i zróżnicowanymi postaciami oraz czarnym, ironicznym humorem głównej bohaterki, a otrzymacie całkiem strawny miks przygodówki z klasycznym interfejsem point’n’click. Całość uzupełnia oryginalna rysunkowa grafika oraz klimatyczna ścieżka dźwiękowa. Warte odnotowania jest to, iż gra podzielona została na 6 długich i bogatych w zagadki rozdziałów.

Anna screen

W produkcji obejmiemy kontrolę nad Anną wiodącą spokojne życie wraz ze swoim dziadkiem w leśnej chatce, ale do czasu. Wszystko zmienia się w chwili, gdy dziadek dziewczynki zapada na tajemniczą chorobę. Anna postanawia wyruszyć w podróż, której celem jest zdobycie dla niego lekarstwa. Niestety świat zewnętrzny nie okazał się dla niej łaskawy… Podczas wyprawy dziewczynka wpada w szpony wiedźmy Winfredy, która porywa ją, by wykorzystać w późniejszym czasie do swojego eksperymentu. Doświadczenie kończy się sukcesem, a Anna nabywa mocy telekinezy. Dzięki nowym umiejętnościom naszej protagonistce udaje się zbiec w towarzystwie Teda – chłopca zmienionego w pluszowego misia.

http://www.youtube.com/watch?v=gfY9CfLCj_I

Minimalne wymagania sprzętowe:

  • System operacyjny: Windows XP SP3 (32-bit),

  • Procesor: Dual core Intel lub AMD CPU 2 GHz,

  • Pamięć operacyjna: 2 GB,

  • Dysk twardy: 1,4 GB,

  • Karta grafiki: NVIDIA GeForce 205 lub Radeon HD3400.

Rekomendowane wymagania sprzętowe:

  • System operacyjny: Windows Vista SP2, Windows 7 SP1, Windows 8 (32/64-bit),

  • Procesor: Quad core Intel lub AMD CPU 2.6 GHz,

  • Pamięć operacyjna: 4 GB,

  • Dysk twardy: 1,4 GB,

  • Karta grafiki: NVIDIA GeForce 405/AMD Radeon HD540 lub wyższe.

„Anna’s Quest” dostępna będzie na platformy: PC, Mac i Linux, a na rynku zadebiutuje 16 lutego 2016 roku, w polskiej wersji kinowej (z napisami) w cenie 59,90 zł.

Więcej informacji o grze uzyskacie, odwiedzając polską stronę produkcji.

Źródło: IQ Publishing

________________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór gier oraz konsol w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.


 

Dodaj komentarz

291 More posts in pc category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...