Anomaly 2 – polska gra strategiczna dostępna w App Store

Stosunkowo niedawno swoją premierę na PC, Mac i Linuksa miała nowa produkcja 11 Bit StudiosAnomaly 2. Tymczasem gra trafiła na system operacyjny iOS.

Anomaly 2 to kontynuacja popularnej gry Anomaly Warzone: Earth. Wersja mobilna, w porównaniu do oryginału została rozbudowana o nowe możliwości takie jak: morfowanie pojazdów wojskowych w roboty wojenne, ponad milion kombinacji taktycznych do stworzenia własnego oddziału, różne zakończenia zależne od podejmowanych w czasie walki decyzji i wiele innych.

Anomaly 2 mogą kupować użytkownicy urządzeń z systemem operacyjnym iOS. Aplikacja działa na systemie iOS 5.0 lub późniejszym i dostała wsparcie począwszy od iPhone’a 4 (niestety aplikacja uruchomi się jedynie w najniższych ustawieniach) oraz od iPada 2. Ograniczenia te wynikają z jakości grafiki przypominającej tą na PC-ty. Osoby grające w tryb multiplayer się nie zawiodą, gdyż produkcja jest w takowy wyposażona.

Tytuł, jak wcześniej wspomniałem, przeznaczony jest na iPhony oraz iPady, a na jego zakup musimy przeznaczyć 4.49$ (około 12 zł).

http://www.youtube.com/watch?v=QQLWdF0fsZA

Pozostaje nam już tylko czekać na wersję opartą o system operacyjny Android. Jeśli tylko gra ukaże się w Google Play, natychmiast was, o tym poinformujemy.

Źródło : 11 bit studios

Dodaj komentarz

1245 More posts in Gry category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...