ART slide 1

AP-B03 i AP-B04 – bezprzewodowe słuchawki firmy ART

W ofercie produktowej firmy „ART” pojawiły się dwie nowe słuchawki bezprzewodowe. Modele AP-B03 oraz AP-B04 do łączenia się z innymi urządzeniami wykorzystują technologię Bluetooth, choć istnieje również możliwość podpięcia sprzętu za pomocą tradycyjnego wtyku mini-jack 3,5 mm.

ART slide 1

Każdy meloman lubiący słuchać swoich ulubionych utworów, będąc w ruchu, bezsprzecznie doceni korzyści płynące z powstania ów wynalazku. Firma „ART” wprowadza właśnie do oferty dwie nowe propozycje słuchawek bezprzewodowych: „AP-B03” oraz „AP-B04”.

„AP-B03” to uniwersalne słuchawki z technologią Bluetooth 2.1 +EDR, za pomocą której nawiazują one połącznie szybciej bez koniecznosći podawania kodu. Ciekawym rozwiązaniem jest wyposażenie modelu w slot kart microSD, przez co możemy słuchać muzyki bezpośrednio z karty, pomijając wykorzystywanie do tego zewnętrznego odtwarzacza.

„AP-B04” charakteryzuje się czystym, mocnym oraz dynamicznym dźwiękiem. Wygodę i komfort użytkowania powinny zapewnić wyciszone muszle słuchawkowe czy ergonomiczna konstrukcja oparta o miękki i składany pałąk. Producent wyposażył produkt w moduł Bluetooth w wersji 4.1, a przyciski znajdujące się na muszli słuchawkowej zagwarantują bezproblemową regulację głośności oraz przełączanie się pomiędzy utworami. „AP-B04” na rynku pojawi się w trzech wariantach kolorystycznych: czarno-zielonym, czarno-niebieskim oraz czarno-srebrnym.

ART screen

Oba modele dysponują pasmem przenoszenia w zakresie 20 Hz – 20 kHz, impedencją wynoszącą 32 Ohmy, czułością na poziomie 105 dB, wbudowanym mikrofonem, co pozwoli nam na prowadzenie rozmów telefonicznych oraz możliwością podłaczenia do źródła dźwięku za pośrednictwem standardowego przewodu z wtykiem mini-jack 3,5 mm.

Sugerowana cena „AP-B03” ustalona została na kwotę 59 PLN brutto. Natomiast za wersję „AP-B04” zapłacimy 109 PLN brutto. Oba modele posiadają 24-miesieczną gwarancję producenta, a w zestawie znajdziemy komplet przewodów: kabel zasilający USB oraz kabel mini-jack 3,5 mm.

Źródło: ART

________________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór słuchawek w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.


Dodaj komentarz

560 More posts in Sprzęt category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...