You are here
Aplikacja iProjection współpracuje z latopami opartymi o Google OS Aplikacje 

Aplikacja iProjection współpracuje z latopami opartymi o Google OS

Nowa wersja darmowej aplikacji firmy „Epson” – „iProjection” współpracuje z popularnymi w edukacji laptopami z „Google OS” (Chromebookami) co pozwala na sprawne wyświetlanie obrazów i treści na wielkim ekranie.

iProjector Chromebook Slide

„Epson” wprowadził na rynek aplikację „iProjection” dla „Chromebooków”, która umożliwia uczniom i nauczycielom wyświetlanie treści z ich „Chromebooków” za pomocą projektorów „Epson”. Dzięki tej aplikacji można w wygodny sposób, spacerując po klasie wyświetlać materiały z notebooka na szkolnym projektorze, dzieląc się nimi z całą grupą.

Aplikacja „Epson iProjection” dla „Chromebooków” w łatwy sposób wyświetla treści z jednego „Chromebooka” do projektora marki „Epson”. Z kolei mając do dyspozycji oprogramowanie „Multi-PC Projection” oraz aplikację „Epson iProjection” na „Chromebooki”, nauczyciele mogą połączyć się z aż 50. urządzeniami i dzielić się materiałami z czterech urządzeń jednocześnie, aby móc maksymalnie wykorzystać naukę w grupie.

„Chromebooki” zyskują popularność, jako urządzenia wykorzystywane podczas lekcji przez nauczycieli. Przy tworzeniu tej aplikacji „Epson” współpracował z sektorem edukacyjnym, aby mieć pewność, że sprosta ona ich potrzebom i umożliwi współpracę na wszystkich poziomach. Wraz z tą aplikacją usprawniliśmy wyświetlanie treści z „Chromebooków” na projektorach „Epson”, co oszczędza czas, a dodatkowo umożliwia ona wyświetlanie obrazu na wielu ekranach jednocześnie – mówi Andrzej Bieniek, Business Account Manager z „Epson”.

iProjector Chromebook Screen

Projektory firmy „Epson” są w stanie zmienić większość powierzchni 2D, takich jak np. białe tablice do notowania w narzędzia edukacji, a technologia 3LCD sprawia, że obraz jest trzykrotnie jaśniejszy, niż w wiodących projektorach konkurencji. Pozwala to uzyskać niezwykłe, realistyczne kolory i detale, które sprawią, że zajęcia lekcyjne staną się bardziej niesamowite i przekonujące.

Za sprawą aplikacji „iProjection” nauczyciele mogą bezprzewodowo wyświetlać dokumenty, zdjęcia i strony internetowe z „Chromebooków” oraz z większości urządzeń „Apple iOs” z systemem operacyjnym „iOS 4,2” lub nowszym, włączając w to „iPad”, „iPhone”, „iPod touch” oraz większość urządzeń z systemem „Android 2.3” lub nowszym.

Poniżej znajdziecie linki, pod którymi pobrać możecie aplikację „iProjection” na posiadany przez was sprzęt:

Więcej szczegółów na temat aplikacji „iProjection” znajdziecie na oficjalnej internetowej stronie firmy „Epson”.

http://www.youtube.com/watch?v=49HFCIQrVpI

Źródło: Epson

________________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór produktów w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.

Related posts

Leave a Comment