You are here
Apple Arcade dostępne dla beta testerów iOS 13 artykuły mobile News 

Apple Arcade dostępne dla beta testerów iOS 13

Mimo że oficjalna dostępność Apple Arcade dla użytkowników iPhone’ów, iPadów i komputerów Mac wystartuje dopiero w czwartek, niektórzy testerzy iOS 13 mogą już pobierać na swoje urządzenia gry ze wspomnianej platformy. Jak donoszą szczęśliwcy, którzy otrzymali dostęp do usługi, część gier prezentuje się naprawdę przyjemnie.

Apple Arcade
fot. Apple

Tylko dwa dni dzielą nas od możliwości rozpoczęcia zabawy w usłudze Apple Arcade. W czwartkowy wieczór tuż po aktualizacji iUrządzeń do najnowszej wersji systemu, pojawi się możliwość dołączenia do tytułowej platformy. Wygląda jednak to, że mogą z niej korzystać już pierwsi użytkownicy. Jest jednak jeden warunek. Otóż do zabawy mogą na ten moment dołączyć jedynie beta testerzy.

Apple Arcade dla beta testerów iOS 13 i iPadOS

Niektórzy użytkownicy iOS 13 w wersji testowej otrzymali właśnie wcześniejszy dostęp do tytułowej platformy. Mój redakcyjny kolega Bartosz przedstawi wam oficjalną listę tytułów w osobnym wpisie. Niemniej, na ten moment nie jesteśmy w stanie pobrać wszystkich gier, które zagoszczą w Apple Arcade w dniu premiery rynkowej.

Apple Arcade
fot. Macrumors

Co do Arcade mam mocno mieszane uczucia. Nie potrafię jeszcze w pełni określić, czy platforma jest warta większego zainteresowania. Winne temu jest samo Apple, które w nieco zmienny sposób prezentuje nowości zawarte w usłudze. Pierwsze zapowiedzi wywołały u mnie szybsze bicie serca i niepohamowaną chęć wykupienia przyszłej subskrypcji. Jednakże ostatnia prezentacja mająca miejsce podczas premiery nowych iPhone’ów zwyczajnie mnie rozczarowała. Zobaczyliśmy kilka produkcji, które ciężko nazwać interesującymi. Nie jest to poziom zbliżony formą do zapowiedzi.

Sądzę jednak, że dam szansę Apple Arcade i już w najbliższy czwartek dołączę do grona subskrybentów usługi. Dostęp został wyceniony na 24,99 zł miesięcznie, jednak pierwsze 30 dni to tak zwany okres testowy, podczas którego będzie można sprawdzić możliwości serwisu. Rzecz jasna, bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów. Z platformy skorzystacie na iPhone’ach, iPadach oraz komputerach Mac dostępnych na przykład w naszym sklepie internetowym.

Źródło: MacRumors

Related posts

Leave a Comment