You are here
Konferencja Google: znamy termin prezentacji Pixel 4 i Pixelbook 2 News Wydarzenia 

Konferencja Google: znamy termin prezentacji Pixel 4 i Pixelbook 2

Gigant z Mountain View zaprasza na nowojorską premierę nowych urządzeń Pixel 4, Pixelbook 2 oraz Google Nest Mini. Wcześniejsze doniesienia zostały potwierdzone, konferencja Google odbędzie się już w połowie października.

Konferencja Google
fot. Google (YT)

Większość najważniejszych premier 2019 roku mamy za sobą. Zostały nam jeszcze prezentacje Huawei Mate 30/30 Pro oraz smartfonów Pixel 4. Event, na którym poznamy chińskie świeżynki, zaplanowano na 19 września. Na urządzenia Google przyjdzie nam zaczekać do połowy października.

Konferencja Google już 15 października

Do prezentacji nowości Google został nam niecały miesiąc. Czuję, że do tego czasu Pixel 4 nie będzie skrywał przez nami żadnych tajemnic. Widać to choćby po nasilającej się liczbie przecieków dotyczących rzeczonego urządzenia. Na ten moment znamy już znaczną część specyfikacji technicznej smartfona, nie wspominając już o jego wyglądzie. W sieci pojawiły się już nawet pierwsze wrażenia z użytkowania. Podobna sytuacja miała miejsce przy okazji zbliżającej się premiery Pixela 3/3 XL oraz Pixela 3a/3a XL.

https://www.youtube.com/watch?v=KnRbXWojW7c

Nowy smartfon Google otrzyma 5,7-calowy wyświetlacz o rozdzielczości FHD (model XL — 6,23-calowy ekran WQHD) odświeżany częstotliwością 90 Hz. Za wydajność odpowie układ Qulacomm Snapdragon 855, 6 GB RAM oraz akumulator o pojemności 2800 mAh (model XL — 3700 mAh). W obydwu wersjach znajdziemy moduł z podwójnym aparatem głównym.

Poza smartfonami z serii Pixel konferencja Google zdradzi nam również inne nowości. Pewna jest w zasadzie premiera Pixelbooka 2 oraz głośnika Google Nest Mini. Ten ostatni jest bezpośrednim następcą Google Home Mini. Obstawiam, że jest to jedynie część nowości, dlatego zachęcam was do śledzenia wydarzenia. Smartfony z Androidem znajdziecie na Vipelektrogadzet.

Źródło: Google

Related posts

Leave a Comment