Designed by Apple in California książka

Apple wydaje książkę

Spójrzcie na datę w kalendarzu. Tak, pisząc tego newsa dalej mamy listopad, a do kwietnia i Prima Aprilis mamy jeszcze długie miesiące. Widać Apple postanowiło przyśpieszyć święto, bo właśnie się okazało, że wypuszcza… książkę.

Designed by Apple in California książka

Choć lead artykułu brzmi dość prześmiewczo, to w tym całym szaleństwie, jest jednak metoda. Książka wypuszczona przez Apple to jednak ewenement. I nie chodzi tylko o to, że po raz pierwszy mamy do czynienia z czymś, czego nie da się podładować podłączając do prądu. Chodzi o to, że mamy przed sobą produkt idealnie podsumowujący to, co w firmie z Cupertino liczy się najbardziej. Design.

Nie dziwi więc fakt, że pozycja została nazwana „Designed by Apple in California” i skupia się na osiągnięciach Apple. Począwszy od roku 1998 i iMaca, a skończywszy na roku 2015 oraz Apple Pencil. Widać więc, że gro materiałów, które znalazły się w książce, będą odnosiły się do złotej ery. Chodzi oczywiście o moment w rozwoju firmy, gdzie główną rolę odgrywał guru Steve Jobs. Ten charyzmatyczny lider doprowadził Apple na szczyt i sprawił, że ich produkty ludzie po prostu zapragnęli mieć na własność.

Czego by nie mówić o urządzeniach z Cupertino ich design był i cały czas częściowo jest czymś, co wyznacza trendy na całym rynku. Słysząc o książce można było pomyśleć, że dostaniem kompletną historię tłumaczącą drogę, którą przeszło Apple od niemal samego początku. Tymczasem pozycja składa się tylko i wyłącznie z fotografii, które wykonał Andrew Zuckerman w zupełnie różnych stylach i które definiują sprzęty na inne sposoby.

Designed by Apple in California” zostało zadedykowane Jobsowi i jest to uhonorowanie tego, co Steve zrobił dla Apple. Z całą pewnością tego typu pozycja może być ciekawym podsumowaniem i czymś, co ładnie wygląda na półce. Będzie też małą Biblią dla fanatyków firmy. Gorzej wygląda sytuacja z ceną. Za mniejszy format (10,2×12,75 cala) przyjdzie nam zapłacić 199 dolarów. Za większy (13×16,25 cali) zapłacimy już 299 dolarów. Liczba sztuk książki będzie ograniczona, a zamawiać ją można na stronach Apple już od 16 listopada. Pozycja pojawi się także w stacjonarnych sklepach, a najbliżej Polski będzie to Berlin.

Źródło: PhoneArena
Fot: jw.

_____________________________________

Zapraszamy do naszego sklepu, który znajdziecie pod tym adresem oraz na nasz profil Vip Multimedia na Facebooku.

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...