You are here
OnePlus 3T – pogromca flagowców po raz kolejny pokazał klasę News 

OnePlus 3T – pogromca flagowców po raz kolejny pokazał klasę

OnePlus – firma „znikąd” w ciągu dwóch lat stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych na rynku urządzeń mobilnych. Z tego też powodu dzisiejsza premiera nowego modelu 3T warta jest uwagi. Sprawdźmy co oferuje rzeczony smartfon.
OnePlus 3T 750x300

Pogromca flagowców? Taka łatka przylgnęła do OnePlusa już od początku jego działalności. Nic dziwnego, sprzęt wydajnościowo „zjadał” nawet najpotężniejsze jednostki gigantów takich jak Samsung czy LG. Najzabawniejsze było jednak to, że cena w stosunku do wspomnianych topowych urządzeń okazywała się więcej niż atrakcyjna.

Jak widać, oferowanie wysokiej jakości telefonu, którego zakup nie zrujnuje domowego budżetu, jest wykonalne. Jednak świat pędzi do przodu i to, co jeszcze rok temu mogliśmy uznać za demona wydajności, dziś jest średniakiem. OnePlus doskonale zdaje sobie z tego sprawę, dlatego też w dniu dzisiejszym ujawniono nowym model producenta – 3T.

OnePlus 3T – specyfikacja techniczna

Zanim przejdziemy do omówienia najistotniejszych z mojego punktu widzenia ficzerów proponuję zerknąć na konfigurację, która co tu dużo mówić, robi wrażenie.

  • 5,5-calowy ekran AMOLED
  • Full HD
  • Procesor Qualcomm Snapdragon 821
  • 6 GB RAM
  • 64 do 128 GB
  • NFC
  • Akumulator  3400 mAh
  • Wymiary 152,7 x 74,7 x 7,4
  • Waga 158 gramów

Zmiany

W wersji 3T mamy do czynienia z nowym układem Snapdragon 821, co uczyni sprzęt jeszcze wydajniejszym. Umieszczeni 6 GB RAMu wydaje się „kosmosem”, ale producent z pewnością wiedział co robi. Cieszyć powinna również obecność aż 128 GB pamięci na dane użytkownika, oraz przednia kamerka do selfie wykonująca ujęcia w rozdzielczości 16 Mpix.

Wszystko to w śmiesznej wręcz cenie wynoszącej 439 Euro. W przeliczeniu na złotówki mówimy 1940 zł, ale w mojej ocenie sprzęt będzie wysyłany do naszego kraju w ciut wyższej kwocie. Jak będzie rzeczywiście, przekonamy się zapewne niebawem. Na chwilę obecną na stronie nie widnieją jeszcze polskie ceny.

Źródło: OnePlus

 

_________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór sprzętu w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.

Related posts

Leave a Comment