elastyczny ekran

Apple patentuje elastyczny ekran

Gigant z Cupertino nie jest dziś może najbardziej innowacyjnym producentem elektroniki, ale nie można mu odmówić sprytu i nietypowego podejścia do urządzeń. Rzeczony spryt ukazuje się właśnie w postaci wniosku patentowego, z którego wynika, że Apple może wprowadzić do iPhone’a elastyczny ekran.

elastyczny ekran

Rynek urządzeń mobilnych jest dziś mocno nasycony. Idzie za tym pewna zależność. Otóż zaskoczenie klienta jest prawie niemożliwe, choć niektórym się to udaje. Weźmy takiego Samsunga, który przedstawił światu wizję składanego ekranu. Faktycznie na ten moment jest to jedynie pieśń przyszłości, jednak element zaskoczenia jest tu mocno zaakcentowany. Apple nie może pozostać w tyle i szykuje coś równie interesującego.

Elastyczny ekran w iPhonie?

Samsung postawił na elastyczny ekran w konstrukcji, która najzwyczajniej w świecie, składa się. Ma to sens, ale sadownicy zamierzają ugryźć sprawę z innej strony. Z ostatnich doniesień z Urzędu Patentów i Znaków Towarowych USA dowiadujemy się o szczegółach pomysłu Apple.

Konkurencja południowokoreańskiego producenta zamierza wykorzystać ekran, który dosłownie “oplecie” smartfon. Wygląda to interesująco i choć na ten moment nie wiem jeszcze, jak Apple zamierza wykorzystać przestrzeń roboczą, czuję, że zrobi to dobrze. Nie spodziewałbym się jednak rychlej premiery tegoż sprzętu. Działanie sadowników jest wymierzone w dalszą przyszłość. Jak odległą i czy kiedykolwiek zobaczymy iPhone’a zbliżonego do sprzętu z grafiki? Na odpowiedź przyjdzie nam jeszcze zaczekać.

Bardziej klasyczne iPhone’y znajdziecie w naszym sklepie internetowym Vipelektrogadzet.

Źródło: Digital Trends

Dodaj komentarz

3830 More posts in artykuły category
Recommended for you
HP OMEN 27c Gaming Monitor – nowy monitor dla najbardziej wymagających graczy

HP prezentuje OMEN 27c Gaming Monitor dla najbardziej wymagających graczy Firma HP wciąż udoskonala i...