WWDCApple750x300

Apple WWDC 2014 rozpocznie się już 2 czerwca

Gigant z Cupertino zaprasza na konferencję, na której zaprezentuje swoje nowe produkty. Jest spora szansa na to, że właśnie wtedy zostaną pokazane „większe” smartfony z logiem nadgryzionego jabłka.

 WWDCApple750x300

WWDC (Worldwide Developers Conference) jest imprezą skierowaną głównie do developerów, którzy mogą zapoznać się z nowymi rozwiązaniami Apple. Dzięki temu mają szansę zawczasu przygotować swoje aplikacje do nadchodzących zmian.

 W ostatnich latach obserwujemy coraz większe zainteresowanie technologią wśród zwykłych użytkowników, a co za tym idzie spora część z nich chce aktywnie uczestniczyć w wydarzeniach takich jak WWDC czy Google I/O. Apple pomyślało i o tym, udostępniając oficjalny streaming z KeyNote WWDC. Oczywiście pod pewnymi warunkami…

Chcąc oglądać początkową część konferencji należało posiadać urządzenie pracujące pod kontrolą iOS lub OSX. Tak było w przypadku wcześniejszych streamingów. Tym razem Apple zdecydowało się udostępnić ów możliwość osobom korzystającym z Windows (obowiązkowy QuickPlayer 7). Miły gest, który należy pochwalić.

Konferencja rozpocznie się 2 czerwca o godzinie 19 (czas PL) lecz to co zostanie zaprezentowane jest okryte tajemnicą. Jeśli wierzyć doniesieniom możemy spodziewać nowych komputerów Mac, systemu iOS 8, inteligentnego zegarka, a nawet telewizora. Wszystko to jest jednie domysłem, a na oficjalne informacje musimy poczekać do rozpoczęcia WWDC 2014.

Źródło: GsmArena

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...