You are here
Apple wydaje poprawki macOS Mojave 10.14.6 artykuły News 

Apple wydaje poprawki macOS Mojave 10.14.6

Apple wydaje poprawki macOS Mojave 10.14.6

To już ostatnia aktualizacja trafiająca do użytkowników komputerów klasy Mac, która ma miejsce przed premierą rynkową nowej wersji systemu. Dlaczego więc Apple nie odpuściło sobie uaktualnienia? Okazuje się, że sprawa była, mówiąc wprost — pilna i wiązała się bezpośrednio z problemami użytkowników.

Wczorajszy wieczór okazał się ważnym momentem dla użytkowników sprzęt Apple. Sadownicy zaktualizowali w zasadzie wszystkie swoje systemy, ale myli się ten, kto oczekuje po nich nowości. Mamy jedynie do czynienia z łatkami, ale te dotyczące macOS 10.14.6 są szczególnie istotne.

macOS Mojve naprawi twojego MacBooka

Użytkownicy komputerów klasy Mac skarżyli się na incydenty, w wyniku których ich urządzenia zawieszały się podczas uruchamiania oraz sprawiały problemy podczas budzenia ze stanu uśpienia. Te i inne niedogodności zostały naprawione w nowej wersji oprogramowania. Pełna lista zmian przedstawia się następująco:

To uaktualnienie:

Rozwiązuje problem, który uniemożliwiał tworzenie nowych partycji Boot Camp na iMacach i Macach mini z dyskami Fusion Drive.

Rozwiązuje problem, który mógł powodować zawieszanie się komputera podczas ponownego uruchamiania.

Rozwiązuje problem z grafiką, który mógł występować podczas budzenia ze stanu uśpienia.

Naprawia problem, który na Macu mini mógł powodować pojawianie się czarnego ekranu podczas wyświetlania wideo na pełnym ekranie. Poprawia niezawodność udostępniania plików przez SMB.

Więcej szczegółowych informacji na temat tego uaktualnienia można znaleźć pod adresem: https://support.apple.com/kb/HT209149

Szczegółowe informacje na temat zawartości tego uaktualnienia związanej z zabezpieczeniami można znaleźć pod adresem: https://support.apple.com/kb/HT201222

Przed przystąpieniem do instalacji warto wykonać kopię zapasową danych. Choć nie spodziewam się wystąpienia problemów, ostrożność przy aktualizacji nie zaszkodzi. Urządzenia z logo nadgryzionego jabłka na obudowie znajdziecie na Vipelektrogadzet.

Źródło: Apple.

Related posts

Leave a Comment