AW slide

Armored Warfare ze Złotą Kampanią – konkurencja World of Tanks uderza ze zdwojoną siłą!

Nowa produkcja studia „Obsidian Entertainment” planuje uszczknąć kawałek tortu, jakim jest rynek gier MMO o bitwach czołgów. Akcja promocyjna przeznaczona na rynek polski ma szansę „przekabacić” na jego stronę część fanów „World of Tanks” oraz „War Thunder”. Czy tego typu kampanie reklamowe mogą okazać się sukcesem?

AW slide

Pierwszą produkcją MMO, w której mogliśmy objąć kontrolę nad czołgami, było „World of Tanks” wyprodukowane w 2011 roku przez studio „Wargaming.net”. Nie minęło dożo czasu, a już w 2012 roku zagrywaliśmy się w „War Thunder”, drugą propozycję nawiązującą do tej tematyki. Po 4 latach na rynku debiutuje kolejny tytuł o tankach, tym razem od „Obsidian Entertainment”.

Gracze z „Armored Warfare” bezpośrednim konkurentem „WoT” oraz tytułu ze stajni „Gaijin Entertainment” zetknęli się 8 października, kiedy to wystartowała otwarta beta gry, i od tamtego momentu nastąpiła cisza medialna. Wygląda jednak na to, że ów stan powoli ulega zmianie. Wydawca produkcji „My.com” ogłosił, iż każdy, kto w dniach 04-14 lutego zarejestruje się w witrynie, otrzyma szansę powalczenia o wirtualną walutę. Akcja promocyjna obejmie wyłącznie polskich miłośników czołgów. Miło, że rodzimi gracze również są zauważani na międzynarodowym rynku elektronicznej rozrywki.

AW screen

Celem „Złotej Kampanii” jest osiągnięcie 6. poziomu któregokolwiek pojazdu dostępnego w „Armored Warfare” i rozegranie nim przynajmniej jednej potyczki PvP lub PvE. Na osoby, którym uda się do 29 lutego wykonać misję, czeka nagroda, którą sami mogą wybrać 2500 jednostek złota, czołg Typ 59 oraz 30-dniowe konto premium lub 2500 jednostek w „World of Tanks” (po podaniu swojego konta email). Tak, dobrze widzicie… Można wygrać wirtualną walutę do wydania u konkurencji. Pomysł, jak na dzisiejsze czasy, dość innowacyjny. Odpowiedź na pytanie: „Czy nietypowa kampania marketingowa okaże się skuteczna?”, poznamy już niedługo. Ci, którzy zdecydują się na „dopakowanie” swojego konta w „Armored Warfare”, dostęp do nagród otrzymają w przeciągu 24 godzin od momentu dokonania wyboru. W przypadku gdy zdecydujemy się wydać wirtualną gotówkę u konkurencji, zostaniemy poproszeni o podanie nazwy swojego konta lub adresu e-mail, na który w przeciągu 14 dni przyznana zostanie nagroda.

Projekt studia „Obsidian Entertainment” jest darmową militarną grą taktyczną dostępną w trybie gry wieloosobowej oraz PvP. W grze zasiądziemy za sterami reprezentantów pięciu różnych klas pojazdów: czołgi podstawowe, czołgi lekkie, niszczyciele czołgów, opancerzone wozy bojowe oraz działa samobieżne. Do dyspozycji oddano nam także nowoczesne systemy obronne w postaci ochrony przeciwrakietowej i granatów dymnych oraz szeroką gamę uzbrojenia i amunicji, co sprawia, że każda potyczka w trybie PvP oraz misja PvE to wyzwanie.

http://www.youtube.com/watch?v=VANgkQFoFeo

Gra „Armored Warfare” za darmo do pobrania tutaj. Natomiast więcej informacji o grze znajdziemy poniżej:

Facebook,

Twitter.

Źródło: My.com

________________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór gier oraz konsol w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.


Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...