You are here
ART AOS-01B – smartband z pulsometrem Sprzęt 

ART AOS-01B – smartband z pulsometrem

Według opinii specjalistów codziennie powinniśmy pokonywać minimalny dystans w ilości 10 tysięcy kroków. Odpowiedzią na okresowe braki motywacji może być „AOS-01B” – nowa opaska fitness w portfolio produktowym firmy „ART”, która na bieżąco będzie monitorowała naszą aktywność.

Opaska ART AOS-01B Slide

Najnowsza opaska fitness marki „ART” – model „AOS-018”, na bieżąco śledzi naszą aktywność, zarówno w ciągu dnia, jak i w nocy (za sprawą opcji „monitoring jakości snu”), aby następnie ją zapisać. Dzięki temu nie tylko otrzymujemy wgląd w aktualne statystyki, ale także możemy łatwiej osiągać obrane cele. Wliczając nawet te duże, zalecane przez „Światową Organizację Zdrowia”, gdzie rekomendowany, dzienny poziom kroków to 10 tysięcy. W przeliczeniu jest to ok. 6,5 km, na które składa się np.: droga do i z pracy, wyjście na zakupy czy spacer z psem. 

Nowa opaska fitness „ART AOS-01B” spełnia funkcję dyskretnego, a zarazem eleganckiego asystenta. Urządzenie jest w stanie policzyć nie tylko kroki, ale także pomoże zmierzyć ilość spalonych kalorii czy sprawdzi pokonany dystans. Wśród dodatkowych opcji znajdziemy wbudowany pulsometr, który wskaże aktualne tętno. Natomiast zgodność z normą „IP65” zagwarantuje użytkownikom wysoką odporność na działanie wody – nie musimy ściągać opaski, biorąc prysznic oraz bez obaw możemy z niej korzystać podczas opadów deszczu, bądź śniegu.

Opaska ART AOS-01B Screen

Producent zdecydował się wyposażyć opaskę w technologię „Bluetooth LE”, dzięki czemu ta doskonale sprawdzi się jako uzupełnienie posiadanego smartfona. Wspomniany moduł łączności pozwoli w szybki sposób z poziomu nadgarstka odczytywać wszystkie powiadomienia, jakie otrzymamy na telefon. Informacje, które otrzymamy prezentowane są na wysokiej jakości wyświetlaczu „OLED”.

Według zapewnień firmy „ART” w pełni naładowany akumulator cechujący się pojemnością na poziomie 110 mAh powinien pracować od 4 do 7 dni. Akcesorium współpracuje ze smartfonami z „Androidem 5.0” lub nowszym oraz „iPhone’ami” z „iOS 7.1” lub nowszym. Sugerowana cena detaliczna opaski „ART AOS-01B” ustalona została na kwotę 179 złotych brutto. Urządzenie objęte zostało 24-miesięczną gwarancją producenta.

Więcej informacji na temat opisywanego produktu znajdzie na oficjalnej internetowej stronie firmy „ART”.

Źródło: ART

________________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór produktów w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.

Related posts

Leave a Comment