Asystent Google

Asystent Google w Polsce — wszystkiego dowiemy się już 15 stycznia

Do polskich przedstawicieli mediów zostało wysłane zaproszenie na event, który odbędzie się dokładnie w połowie stycznia. Choć nikt nie powiedział tego wprost, pewne jest to, że tematem będzie Asystent Google i jego dostępność na terenie naszego kraju.

Asystent Google

Asystent Google miał pojawić się w naszym kraju w wakacje, ale firmie nie udało się dotrzymać terminu. Następna obietnica zakładała, że aplikacja w wersji polskiej będzie dostępna dla użytkowników do końca bieżącego roku. Najwyraźniej i tej obietnicy nie dało się realizować. Owszem, spora grupa użytkowników smartfonów z Androidem może już korzystać z asystenta, jednak są to w zasadzie finalne testy, nie regularny produkt. Ten pojawi się najprawdopodobniej dopiero w styczniu.

Asystent Google opóźniony

W styczniu, uściślając — 15 stycznia odbędzie się spotkanie karnawałowe, w ramach którego, jak przewidują niemal wszyscy, zostanie ogłoszony “polski” Asystent Google. Sam fakt, mimo sporego poślizgu Google cieszy. Z chęcią spróbowałbym możliwości asystenta na własnym przykładzie, w języku którym operuję każdego dnia. Niestety, nie jestem pewny, czy będzie mi to dane już w styczniu.

Tak, o ile użytkownicy smartfonów z Androidem otrzymają dostęp do asystenta możliwie szybko, o tyle nie wiadomo, czy iOS otrzyma uaktualnienie w tym samym czasie. Możliwe, że tak się stanie, ale na odpowiedź przyjdzie nam poczekać przynajmniej do stycznia.

Źródło: Twitter

Dodaj komentarz

236 More posts in Aplikacje category
Recommended for you
Jak aplikacje w telefonie ułatwiają życie?

Smartfon ma dziś niemal każdy i to urządzenie, z którym mało kto się rozstaje. Towarzyszy...