Chilling Adventures of Sabrina

Netflix ujawnia plany wobec “Chilling Adventures of Sabrina”

Wygląda na to, że serial “Chilling Adventures of Sabrina” stał się olbrzymim sukcesem Netflixa oraz Warner Bros. Produkcja cieszy się ogromnym zainteresowaniem użytkowników wspomnianej platformy streamingowej, czego efektem jest nie tylko kontynuacja, ale także zapowiedź powstania trzeciego i czwartego sezonu serii.

Chilling Adventures of Sabrina

O serialu z nastoletnią czarownicą Sabriną Spellman w roli główniej mówi się często i głośno. Dziej się tak z kilku powodów. Po pierwsze, gros widzów oczekiwało nieco cukierkowego klimatu prezentowanego w poprzedniej serii przygód Sabriny. Tymczasem twórcy oparli historię nie na wspomnianym serialu, a na komisie “Chilling Adventures of Sabrina”, który jest znacznie mroczniejszy. To skłoniło gros użytkowników Netflixa do poznania nowej wizji produkcji. Druga sprawa to szum medialny wywołany przez pozew wytoczony przez “satanistów” w związku z wykorzystaniem w serialu wizerunku Bafometa. Przyznacie chyba, że może to wzbudzić zainteresowanie widzów?

Dobrze, wiemy już, że “Chilling Adventures of Sabrina” jest serialem wzbudzającym emocje. Poznajmy więc przyszłe losy tytułu.

“Chilling Adventures of Sabrina” — co dalej?

Nie będziemy skupiali się na plotkach czy nieoficjalnych doniesieniach, gdyż sam Netflix ujawnił właściwie wszystko, co chcielibyśmy wiedzieć o przyszłości serialu. Otóż już 5 kwietnia przyszłego roku poznamy dalszą część przygód Sabriny, które zostaną przedstawione w drugim sezonie produkcji. Mało tego — Netflix zapowiedział również pojawienie się kolejnych 16 epizodów, czyli sezonów 3 i 4, na którymi prace rozpoczną się już w 2019 roku.

Jeśli nie możecie doczekać się drugiego sezonu, warto sięgnąć po specjalny świąteczny epizod “Chilling Adventures of Sabrina” dostępny w serwisie Netflix. Ja, jako fan serialu poczekam z wyświetleniem do jednego ze świątecznych wieczorów. Wy uczynicie podobnie?

Źródło: Netflix

Dodaj komentarz

3830 More posts in artykuły category
Recommended for you
HP OMEN 27c Gaming Monitor – nowy monitor dla najbardziej wymagających graczy

HP prezentuje OMEN 27c Gaming Monitor dla najbardziej wymagających graczy Firma HP wciąż udoskonala i...