AverMedia Aegis – futurystyczny mikrofon od AVer Media

Firmy produkujące urządzenia prześcigają się ostatnio w nadawaniu swoim produktom futurystycznych kształtów. Do kolekcji ciekawych designersko rzeczy dołącza AverMedia Aegis, nowy mikrofon od AVer Media.

AverMedia Aegis zaprojektowany jest z myślą o graczach, którzy preferują mikrofon desktopowy. Urządzenie pozwala na płynną, niezakłóconą komunikację w rozgrywkach online, co stanowi jego atut. AVer Media wykorzystała technologię cyfrowego przetwarzania sygnału (DSP), dzięki której sygnał filtrowany jest w czasie rzeczywistym i jest czysty. Za jakość dźwięku odpowiadają dwa mikrofony pojemnościowe umożliwiające wykrywanie głosu do 60 cm od odbiornika.

Produkt jest intuicyjny i łatwy w obsłudze, co znacznie ułatwi pracę mniej zaawansowanym użytkownikom. Mikrofon wyposażono w pokrętło umożliwiające płynne wyciszenie, włączenie i wyłączenie. Pełna kontrola sprzętu możliwa jest z jego poziomu.

Warto zwrócić uwagę na wygląd AverMedia Aegis. Już na pierwszy rzut oka widać, że ten desktopowy mikrofon jest doskonałym gadżetem, który pasuje do biurka gracza.

Cechy urządzenia:

– Interfejs USB 2.0
– Zasilanie przez port USB
– Technologia tłumienia dźwięku Aegis
– Dwa czułe jednokierunkowe mikrofony pojemnościowe
– Wykrywanie dźwięku do 60 cm
– Częstotliwość próbkowania: 48 000 Hz
– Pasmo przenoszenia: 50~20,000 Hz
– SNR: 69 dB [1KHz/Pa]
– Głębia bitowa: 16 bitów

– Czułość mikrofonu: -37 db
– Regulacja: przycisk DSP, kinetyczny panel MUTE, pokrętło głośności
– Wymiary: 103.2 x 103 x 39.2 mm
– Waga: 130 g            

AverMedia Aegis jest dostępny w sprzedaży od 2 listopada i kosztuje 339 zł.

Więcej informacji: http://gamerzone.avermedia.com/pl/

AVer Media Group projektuje, produkuje i sprzedaje produkty do multimedialnych prezentacji oraz wideo i monitoringu. Na rynku polskim znana jest przede wszystkim ze sprzętu do streamowania. Produkty firmy charakteryzują się wysoką jakością i przystępną ceną, co idzie w parze z zaawansowaną technologią.

Źródło: AVer Media

___________________

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz do zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.


Dodaj komentarz

560 More posts in Sprzęt category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...