Epson slide

SureColor SC-S60610 – nowe dziecko Epson

Firma Epson zaskakuje nas ostatnio częstotliwością wprowadzania nowych produktów na rynek. Na targach komunikacji wizualnej Viscom w Dusseldorfie odbyła się premiera drukarki SureColor SC-S60610.

Epson slide

Nowe dziecko Epson wyznacza innowacyjne standardy w branży produkcji reklamy wizualnej. Ta 64-calowa drukarka powstawała przez 4 lata, a klienci mogli wyrażać przez ten czas opinie, dzięki którym udało się uzyskać produkt trafiający w gusta najbardziej wybrednych użytkowników.

W SC-S60610 wykorzystano najnowszą technologię. Urządzenie ma nowy system precyzyjnego dodawania nośników, dwie wysokowydajne głowice drukujące PrecisionCore TPF i mnogość dodatkowych, zaawansowanych funkcji. Można powiedzieć, że nowa drukarka jest najbardziej wydajna ze wszystkich dostępnych do tej pory produkcyjnych urządzeń firmy Epson.

Wykorzystane w drukarce innowacje pozwalają użytkownikom na bezbłędne i terminowe wykonanie zadań, co jest niezwykle ważne w reklamie wizualnej. SC-S60610 oferuje doskonałą jakość tekstu, zaś profesjonalne banery można tworzyć w prędkości 53 m2 na godzinę. Wydruki na winylu powstają w szybkości do 30 m2 na godzinę.

Przyjrzyjmy się teraz bliżej oferowanym przez Epson nowym funkcjonalnościom, które mają usprawnić pracę profesjonalistów od reklamy. Dwie głowice drukujące PrecisionCore TPF zapewniają wysoką wydajność, gęstość optyczną i najwyższej jakości druk, to wszystko możliwe jest dzięki technologii kropli o zmiennej wielkości. Nowe urządzenie jest odporne na uderzenia o głowicę. Precision Dot pozwala tworzyć bezbłędne wydruki w krótkim czasie. System precyzyjnego podawania nośników zapewnia płynne podawanie nośników w celu bezobsługowego druku z roli na rolę. Drukarka jest prosta w obsłudze – konfiguracja i wyrównanie odbywają się automatycznie. Czyszczenie głowicy również odbywa się z automatu, dzięki czemu konserwacja głowicy drukującej jest w zasadzie niepotrzebna.

SureColor SC-S60610 trafi do sprzedaży w pierwszym kwartale 2016 r. Za dystrybucję produktu będą odpowiedzialni autoryzowani dealerzy urządzeń Epson SureColor SC-S.

Więcej informacji o produkcie: www.epson.pl/signage

Epson jest liderem na rynku technologii. Na czele grupy stoi japońska firma Seiko Epson Corporation. W ofercie firmy oprócz drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych są projektory 3LCD oraz roboty przemysłowe, inteligentne okulary i systemy czujników. Wszystkie produkty są energooszczędne, precyzyjne i kompaktowe.

Źródło: Epson

___________________

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz do zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.


 

 

Dodaj komentarz

560 More posts in Sprzęt category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...