Aviatess750x300

Aviate – innowacyjny Launcher dla Androida

Aplikacja działa na podobnej zasadzie co Google Now, podsuwając nam konkretne propozycje w zależności od czasu oraz miejsca, w którym przebywamy. Czy Aviate jest produktem wartym zainteresowania?

Aviatess750x300

Wszystko zależy od naszych oczekiwań, lecz jedno jest pewne – rozwiązanie pozwoli zaoszczędzić czas oraz ilość tapnięć w ekran smartfona.

Aviate z samego rana poinformuje nas o nadchodzących spotkaniach oraz aktualnej prognozie pogody. Ponadto, możemy spodziewać się propozycji skorzystania z naszych aplikacji informacyjnych, czytników RSS czy serwisów społecznościowych. Odblokowując urządzenie w miejscu pracy, zobaczymy listę aplikacji pomocnych w wykonywaniu obowiązków służbowych. Osoby czynnie uprawiające sport również znajdą coś dla siebie. Po dotarciu na siłownię aplikacja zasugeruje, skorzystanie z odtwarzacza muzyki oraz programów do zbierania naszych wyników sportowych.

W porównaniu do Google Now, możliwości Aviate wydają się skromne. Należy, jednak pamiętać, że aplikacja dopiero co zyskała status BETY. O dalszy rozwój „asystenta” nie powinniśmy się martwić, gdyż społeczność przyjęła Aviate bardzo ciepło. Widać to szczególnie na Google +, gdzie ludzie wręcz błagają o zaproszenia. Skoro już przy nich jesteśmy – trzeba zaznaczyć, że chcąc skorzystać z aplikacji potrzebne jest zaproszenie od innego użytkownika. Nie stanowi to problemu, gdyż o takowe można poprosić na profilu Google + Aplikacji.

Po otrzymaniu zaproszenia należy pobrać Aviate z Google Play oraz przejść przez proces instalacji. Później pozostaje nam tylko cieszyć się nowym rozwiązaniem i sprawdzić na własnej skórze czy to jest „Coś czego szukałem”.

Dodaj komentarz

263 More posts in mobile category
Recommended for you
TikTok
TikTok zagrożeniem bezpieczeństwa? Według armii USA — tak

Żołnierze pełniący służbę dla Stanów Zjednoczonych nie powinni korzystać z aplikacji TikTok. Tak przynajmniej twierdzą przedstawiciele...