Dream Chamber – przygotujcie się na nową przygodówkę od Microids

Francuskie studio Microids znane z takich produkcji, jak: Post Mortem, Syberia czy Still Life rusza z nowym projektem. Premiera produkcji niebawem…

Nowa marka spod skrzydeł Microids, to Dream Chambers. W grze wcielimy się w detektywa, wykorzystującego własne sny do rozwiązania niewyjaśnionych zbrodni. Akcja będzie się toczyła w latach 30-tych ubiegłego wieku w Stanach Zjednoczonych.

Twórcy zapowiadają, że tytuł, będzie garściami czerpał ze staroświeckich gier przygodowych, a protagonistą sterować będziemy przy pomocy systemu „wskaż i kliknij”. Większość rozgrywki polegać ma na przesłuchiwaniu świadków i podejrzanych, przeszukiwaniu lokacji i odnajdywaniu pomocnych przy rozwiązywaniu sprawy przedmiotów.

To co odróżnić ma Dream Chambers od innych gier tego typu, to umieszczenie w rozgrywce sekwencji snów. Charlie posiada, bowiem pewną nadnaturalną cechę, którą jest perfekcyjna pamięć. Jednak detale jest sobie w stanie przypomnieć wyłącznie, będąc we śnie. Dzięki takiemu zabiegowi odwiedzimy ponownie miejsca, w których byliśmy na jawie i odkryjemy szczegóły, które umknęły nam za pierwszym razem.

Premiera gry przewidziana jest na 24 października i ukaże się na pecetach oraz urządzeniach mobilnych opartych na systemie iOS. W późniejszym terminie ukaże się wersja przeznaczona na system Android. Więcej o projekcie dowiedzieć się możecie na oficjalnej stronie.

 

Dodaj komentarz

1245 More posts in Gry category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...