Dream Chamber – przygotujcie się na nową przygodówkę od Microids

Francuskie studio Microids znane z takich produkcji, jak: Post Mortem, Syberia czy Still Life rusza z nowym projektem. Premiera produkcji niebawem…

Nowa marka spod skrzydeł Microids, to Dream Chambers. W grze wcielimy się w detektywa, wykorzystującego własne sny do rozwiązania niewyjaśnionych zbrodni. Akcja będzie się toczyła w latach 30-tych ubiegłego wieku w Stanach Zjednoczonych.

Twórcy zapowiadają, że tytuł, będzie garściami czerpał ze staroświeckich gier przygodowych, a protagonistą sterować będziemy przy pomocy systemu „wskaż i kliknij”. Większość rozgrywki polegać ma na przesłuchiwaniu świadków i podejrzanych, przeszukiwaniu lokacji i odnajdywaniu pomocnych przy rozwiązywaniu sprawy przedmiotów.

To co odróżnić ma Dream Chambers od innych gier tego typu, to umieszczenie w rozgrywce sekwencji snów. Charlie posiada, bowiem pewną nadnaturalną cechę, którą jest perfekcyjna pamięć. Jednak detale jest sobie w stanie przypomnieć wyłącznie, będąc we śnie. Dzięki takiemu zabiegowi odwiedzimy ponownie miejsca, w których byliśmy na jawie i odkryjemy szczegóły, które umknęły nam za pierwszym razem.

Premiera gry przewidziana jest na 24 października i ukaże się na pecetach oraz urządzeniach mobilnych opartych na systemie iOS. W późniejszym terminie ukaże się wersja przeznaczona na system Android. Więcej o projekcie dowiedzieć się możecie na oficjalnej stronie.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

1242 More posts in Gry category
Recommended for you
Tomb Raider
Nowa gra mobilna Tomb Raider. A kiedy kolejna wersja tej popularnej gry video?

Minęły już dwa lata od ostatniej gry z bardzo popularnej serii Tomb Raider i wielu...