Bandai Namco wydawcą polskiego Get Even

Jeden z ciekawszych polskich projektów „Get Even” gliwickiego studia „The Farm 51” zadebiutuje na rynku już w przyszłym roku, a to nie jedyna dobra wiadomość dla fanów rodzimych produkcji. Za wydanie gry odpowiedzialna jest jedna z najbardziej rozpoznawalnych firm z branży elektronicznej rozrywki, czyli „Bandai Namco”.


Ostatnio na temat najnowszej produkcji studia „The Farm 51” zbyt wiele nie słyszeliśmy, ta sytuacja ma się jednak w najbliższej przyszłości zmienić. Z aktualnych informacji wynika, iż „Get Even” swoją premierę ma mieć w 2016 roku, a wydawcą gry zostało japońskie „Bandai Namco”, koncern rozpoznawalny z takich marek, jak seria: „Tekken”, „SoulCalibur” czy elektroniczna adaptacja mangi „Naruto” i mający już na koncie współpracę z innym rodzimym studiem „CD Projekt RED”, przy wydaniu dwóch ostatnich „Wiedźminów”.

Kika słów od siebie na temat kolaboracji obu przedsiębiorstw powiedział jeden z przedstawicieli „The Farm 51”:

Jesteśmy bardzo zadowoleni, że możemy globalnie pracować z „BANDAI NAMCO Entertainment” przy „Get Even”. Od samego początku bardzo zaangażowali się, by pomóc nam stworzyć grę zupełnie niepowtarzalną. „BANDAI NAMCO” jest nie tylko wydawcą „Get Even”, wspierają nas również od strony produkcyjnej, a przede wszystkim rozumieją naszą wizję gry. Jesteśmy przekonani, że „GetEven” to gra innowacyjna, która może stanowić przełom na skostniałym rynku FPS.

„Get Even” to najnowsza produkcja gliwickiego studia „The Farm 51”, mającego na swoim koncie tytuły z serii „Necrovision”, kontynuację gry z uniwersum „Painkillera”o podtytule „Hell & Damnation”. Fabuła gry przedstawia losy człowieka o imieniu Black, parającego się usuwaniem „niewygodnej” prawdy na zlecenie rządu i możnych tego świata. Sytuacja skomplikuje się jednak w chwili, gdy jedna z potencjalnych „ofiar” Blacka postanawia podjąć walkę…

Inspiracją dla twórców przy pracach nad grą były thrillery psychologiczne, a rozgrywka łączyć ma nerwowe napięcie strzelanek z tematyką osobistego śledztwa. Jeśli dodamy do tego rewelacje, iż tytuł wspierany ma być przez gogle VR „Oculus Rift”, całe przedsięwzięcie może okazać się wartym wyczekiwania.

Faktem wartym odnotowania jest to, że grafika w „Get Even” opierać się ma na skanach 3D rzeczywistych lokacji oraz postaci. Nowatorska technologia śląskiego zespołu już została doceniona i ciepło przyjęta na spotkaniach branżowych paryskiego ewentu „Game Connection”, którego uczestnicy mieli okazję jako pierwsi przyjrzeć się polskiemu tytułowi.

„Get Even” swoją premierę ma mieć za rok i trafić na następujące platformy sprzętowe: „PC”, „Xbox One” oraz „PlayStation 4”.

http://www.youtube.com/watch?v=kFD1ia_yiFw

W tym momencie nie pozostaje nam nic innego, jak tylko czekać, aż twórcy zdradzą kolejne szczegóły na temat swojego najnowszego projektu.

Źródło: The Farm 51

________________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór konsol i gier w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.

 

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...