Batman: Arkham Asylum i Arkam City zmierzają na PS4 oraz XOne, Arkham Knight zalicza poślizg

Użytkownicy najnowszej generacji konsol Sony oraz Microsoftu w niedługim czasie doczekają się swoich wersji pierwszych gier studia Rocksteady o przygodach Człowieka-Nietoperza.

 

Jedni się cieszą inni popadają w depresję. Według najnowszych doniesień wszyscy, którzy z wypiekami na twarzy czekali na „Mrocznego Rycerza”, muszą uzbroić się w cierpliwość, gdyż „Batman: Arkham Knight” zaliczy małe opóźnienie. Data premiery produkcji o gacku przeniesiona została z 2 czerwca na 23 czerwca 2015 roku. Najświeższa odsłona serii zwieńczy historię superbohatera, jednak posiadaczom PlayStation 4 oraz Xboxa One, którzy nie mieli jeszcze przyjemności zapoznać się z wcześniejszymi częściami trylogii radzimy, poczekać ciut dłużej.

http://www.youtube.com/watch?v=VpXUIh7rlWI

Na koniec roku zapowiedziano bowiem zremasterowane edycje „Batman: Arkham Asylum” (pierwotnie wydane w roku 2009) oraz „Batman: Arkham City” (mające swoją premierę w  2011 roku).  Jak możemy się spodziewać po każdej odświeżonej produkcji, grafika i tych tytułów uaktualniona zostanie do dzisiejszych standardów. Rewelacje te zawdzięczamy włoskiemu oddziałowi IGN oraz portalowi VideoGamer.com. Do tej pory nie wiadomo jednak nic na temat tego, czy tą samą drogą podąży „Batman: Arkham Origins” – jedyna gra z cyklu, która nie powstała w Rocksteady Studios.

 

Więcej o „Batman: Arkham Knight” dowiecie się odwiedzając poniższe adresy:

oraz zapoznając się z naszymi wcześniejszymi publikacjami.

Źródło: IGN, VideoGamer.com

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...