You are here
Layout – czyli nowa aplikacja do Instagrama News 

Layout – czyli nowa aplikacja do Instagrama

Instagram jest popularny nie tylko wśród młodzieży, wiele portali czy firm także korzysta z tego programu. Użytkownicy mogą cieszyć się nowym produktem firmy – Layout for Instagram. Jest to aplikacja odpowiadająca głównie za tworzenie kolaży, ale posiada jeszcze kilka dodatkowych funkcji.

insta

Po uruchamianiu Layouta na ekranie zobaczymy całą zawartość rolki z aparatu. Możemy też skorzystać z okrojonej listy „Faces”, która wyświetla tylko te zdjęcia, na których są ludzie. Znacznie uprości to przeszukiwanie naszych fotek. Nie zapominajmy, że głównym zastosowaniem programu jest łączenie zdjęć w kolaże. Zaznaczamy fotki, które nas interesują (maksymalnie 9) i wybieramy jeden z kilku układów oferowanych przez program. Tym sposobem, szybko i przede wszystkim bardzo łatwo, stworzyliśmy kolaż. Teraz możemy go bezpośrednio udostępnić na Fejsie czy opublikować na Instagramie.

Nowym interesującym rozwiązaniem jest odbijanie zdjęć w pionie lub w poziomie. Wielu amatorów będzie zadowolonych z takiej funkcji. Wykorzystując swoją wyobraźnię, prawdopodobnie stworzą fotki, które podbiją internet.

insta15

Layout jest prostym programem, którego poszczególne funkcje łączą się ze sobą i tworzą spójną całość. Insta-fani będą z pewnością korzystali z nowych możliwości. Portale społecznościowe zostaną urozmaicone o wyżej wspominane kolaże. Na dzień dzisiejszy tylko użytkownicy produktów Apple mogą sobie na to pozwolić, gdyż tylko w ich sklepie aplikacja jest dostępna. Klienci Google Store będą musieli na nią poczekać jeszcze kilka miesięcy.

Osobiście nie jestem fanem Instagrama, nie rozumiem w ogóle jego idei. Mimo to, zdaje sobie sprawę, że komuś może zależeć na publikacji wielu swoich selfi lub oglądaniu zdjęć innych ludzi. Layout urozmaici ich profile i pozwoli wykazać się kreatywnością. Jest dobrym dodatkiem do głównej aplikacji.

źródło: instagram

 

Related posts

Leave a Comment