Bayonetta 2 – dziś premiera sequelu ciekawszej marki w portfolio Wii U

Gra na rynku japońskim debiutowała i to z powodzeniem 20 września, w serwisie metacritic zdobywając średnią not recenzenckich na poziomie 91%. Dziś gracze z Europy i Stanów Zjednoczonych osobiście będą mogli się przekonać, czy tytuł jest godny uwagi…

Bayonetta, to gra akcji wypełniona po brzegi bitwami… Już pierwsza odsłona produkcji nacechowana była dynamiczną akcją, jak to często bywa w przypadku kontynuacji gracze powinni przygotować się na podwójną jej dawkę. W drugiej części nasza protagonistka otrzyma do dyspozycji nowe bronie i umiejętności.

Do wyboru mamy dwa style walki: Normal i Touch. Pierwszy koncentruje się bardziej na aspekcie technicznym, który zapewne przypadnie fanom do gustu. Touch Mode, z kolei jest mniej wymagający. Gracze za pomocą GamePad Wii U, w łatwiejszy sposób, będą mogli kontrolować ruchy oraz triki tytułowej „heroiny”.

Trzy edycje pudełkowe i „cyfrówka”

Druga część Bayonetty, wydana zostanie, w trzech różnych edycjach, aby się nie pogubić i wybrać dla siebie najlepszą opcje po krótce przedstawię, wszystkie możliwe wybory:

Bayonetta 2 First Print Edition

Wersja, ta dostępna jest wyłącznie dla osób mieszkających na Starym Kontynencie, a liczba kopii ograniczona została do 15 300 egzemplarzy. W pudełku stylizowanym na książkę znajdziemy:

  • Obie części Bayonetty na płytach,
  • Art-book.

Już teraz należy zaznaczyć, iż ta konkretna wersja rozeszła się, jak świeże bułeczki I ciężko, ją gdziekolwiek dostać.

Bayonetta 2 Special Edition

Tańszy wariant z obiema odsłonami Bayonetty, bez zbędnych dodatków. Otrzymamy tutaj dwie płyty i dwa pudełka razem, za cenę jednej gry. Nakład, w porównaniu do wcześniej omawianej wersji został zwiększony, jednak i tutaj należy się spieszyć, gdyż ewentualny dodruk ograniczony zostanie wyłącznie do drugiej części serii.

Bayonetta 2 Solus Edition

Wersja podstawowa gry – Bayonetta 2, za którą zapłacimy około 170 zł. Dla spóźnialskich jedyny słuszny wybór, bo najwięcej dodruków, będzie dotyczyło właśnie, tej edycji.

Edycja cyfrowa

Wersja cyfrowa Bayonetty dostępna będzie, również w e-Shopie, podobnie z resztą jak remake pierwszej części. Jeśli zdecydujemy się na wersję ze sklepu internetowego, kupując jedną części, otrzymamy rabat na drugą. Wysokość zniżki na ten moment nie jest jeszcze znana. Jednak należy się spodziewać, iż koszt obu gier w wersjach cyfrowych, powinien nas wynieść, tyle ile byśmy wydali na opcję Special Edition.

http://www.youtube.com/watch?v=Z7lcMmc_6Ds

Jak widzimy, czeka nas niesamowicie trudny wybór, który akurat w tym przypadku jest całkiem przyjemny…

Źródło: Nintendo,

Dodaj komentarz

329 More posts in konsole category
Recommended for you
CHAOS OGARNIA PILTOVER W NOWEJ MUZYCZNEJ PLATFORMÓWCE Choice Provisions

Premiera na Nintendo Switch oraz PC w przyszłym tygodniu, a na Netflix – już wkrótce...