Beta Kingdom Come: Deliverance już dostępna

Od dwóch dni dostępna jest wersja beta gry Kingdom Come: Deliverance, za produkcję której odpowiedzialne jest Warhorse Studios. Czego można się spodziewać po tej wersji na PC?

Na pewno beta pozwoli zapoznać się z częścią głównej fabuły gry, co umożliwi wczucie się w klimat rozgrywki. Liczne misje wprowadzą graczy w nowy system walki, a wszystkie bitwy odbywać się będą na większą niż dotychczas skalę. Dodano również wiele nowego ekwipunku, który urozmaici grę.

Akcja gry dzieje się w XV-wiecznej Europie Środkowej, a dokładniej w Królestwie Bohemii, ogarniętym wojną domową. Gracz wciela się w postać Henriego, syna kowala, którego rodzina została zamordowana, a on sam stracił swój dom. Henry pała żądzą zemsty, dlatego wyrusza w podróż. Musi odnaleźć wszystkie osoby odpowiedzialne za rozlew krwi i powstrzymać je przed kolejnymi mordami.

To, jak potoczy się walka, zależy tylko od decyzji graczy. Wersja beta Kingdom Come: Deliverance daje możliwość „liźnięcia” prawdziwej rozgrywki i powoduje, że chce się poznać całość. Można przebrać się za własnego przeciwnika, by niezauważenie dostać się do obozu wrogów. Pozwoli to na dobranie odpowiedniej strategii, która pozwoli na zwycięstwo. Żeby tego było mało, można przygotować truciznę, by eliminować rywali w ten sposób.

Używanie broni ma przypominać rzeczywistą walkę przy jej użyciu. Jeśli gracz zdecyduje się na pojedynek przy użyciu miecza, rozgrywka będzie odzwierciedlać walkę tą bronią w okresie średniowiecza. Do dyspozycji pozostaną m.in. krótkie miecze, maczugi, topory i tarcze. Wersja beta pozwoli zapoznać się ze sposobami cięć, bloków oraz ataków, a także zapozna gracza z ruchami, combosami i nauczy go odpychać ataki.

http://www.youtube.com/watch?v=xSy1gNyjSXk

Rozgrywce towarzyszyć będzie zmieniająca się pogoda. Przed graczem stanie za zadanie eksploracja nowych terenów, w tym osad i lasów. Obszar do odkrycia jest ogromny, a twórcy gry zadbali, by widziane w Kingdom Come: Deliverance scenerie odpowiadały prawdziwym miejscom ze średniowiecznej Bohemii. Jest to niewątpliwie dodatkowym atutem produkcji Warhorse Studios. 

Więcej informacji: Kingdom Come: Deliverance

 

Źródło: Warhorse

________________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór słuchawek w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.

 

Dodaj komentarz

1245 More posts in Gry category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...