Homefront: The Revolution – Deep Silver ujawnia szczegóły na temat zawartości Edycji Kolekcjonerskiej oraz pre-orderów z bonusami

„Deep Silver”, światowy wydawca produkcji „Homefront: The Revolution”, wyjawił informacje dotyczące zawartości „Edycji Kolekcjonerskiej” oraz bonusów, które otrzymają osoby zamawiające grę przed jej oficjalną premierą zaplanowaną na 20 maja tego roku.

Homefront slide

„Goliath Edition”, limitowana „Edycja Kolekcjonerska”, otrzymała nazwę po charakterystycznym pojeździe dostępnym w grze, który służy armii północnokoreańskiej za podstawowe narzędzie opresji. „Goliath” jest naziemnym dronem, 6-kołowym opancerzonym wozem bojowym z wieżyczką strzelniczą. Nie bez powodu o nim wspominam, gdyż pojazd, a właściwie jego zdalnie sterowana replika, będzie główną atrakcją „Edycji Kolekcjonerskiej”, w skład której, oprócz samej repliki, wejdzie dodatkowo:

 • Ekskluzywny steelbook;

 • 32-stronnicowy artbook, prezentujący szkice koncepcyjne i zaawansowane technologie Apex, za pomocą których Korea Północna podbiła USA;

 • Pakiet „Ducha Rewolucji”, obejmujący skórkę Czerwonej Czaszki dla motocykla i Złotą skórkę dla pistoletu, a także natychmiastowe odblokowanie w trybie co-op: karabinu wyborowego, celownika snajperskiego oraz zdalnie detonowanych ładunków wybuchowych;

 • „Expansion Pass” – przepustkę dającą dostęp do dużych rozszerzeń dla trybu single player.

  Homefront screen

„Goliath Edition” wyceniono na 160 dolarów. W sieci trafić można na plotki głoszące, że opisywana edycja pojawić się ma wyłącznie w Ameryce Północnej. Biorąc pod uwagę to, że wizualizację wydania opublikowało na swoim koncie twitterowym także „Deep Silver UK”, można przypuszczać, że wersję tę otrzymają również gracze ze „Starego Kontynentu”.

„Deep Silver” ujawnił też, iż ukończenie głównej kampanii powinno nam zająć około 30 godzin.

Planujemy powołać dedykowany zespół do prac nad rozbudową trybu single-player przez co najmniej rok od premiery. Mamy mnóstwo ekscytujących pomysłów, które chcielibyśmy dopracować i wdrożyć po premierze, a naszym głównym celem jest dodanie zaskakujących, nowych doświadczeń do świata Homefront, które uzupełnią naszą 30-sto godzinną kampanię dla pojedynczego gracza – powiedział Hasit Zala, Game Director „Dambuster Studios”.

Dobra wiadomość nie ominęła również tych, którzy planowali zamówić grę w pre-orderze. Wydawca poinformował, że każdy gracz, który to zrobi otrzyma rozszerzenie “Duch Rewolucji” w prezencie. Dodatkowe informacje o produkcji znajdziecie tutaj.

Minimalne wymagania sprzętowe:

 • System operacyjny: Windows 7/8/10 (64 bits);
 • Procesor: Intel Core i5-4570T (2.9 GHz)/AMD FX-6100 (3.3 GHz);

 • Pamięć operacyjna: 6 GB;

 • Dysk twardy: 38 GB;

 • Karta grafiki: NVIDIA GeForce GTX 560 TI 1GB/ATI Radeon R7 260X 2GB lub lepsza.

Rekomendowane wymagania sprzętowe:

 • System operacyjny: Windows 7/8/10 (64 bits);

 • Procesor: Intel Core i5-2500K (3.3 GHz)/AMD FX-8320 (3.5 GHz);

 • Pamięć operacyjna: 8 GB;

 • Dysk twardy: 38 GB;

 • Karta grafiki: NVIDIA GeForce GTX 760 2GB/ATI Radeon HD 7870 2GB lub lepsza.

http://www.youtube.com/watch?v=1ZR2gS0kF6M

Polskim wydawcą „Homefront: The Revolution” został „Techland”, a gra na sklepowych półkach pojawi się 20 maja 2016 na następujących platformach sprzętowych: „PC” (159,90 zł) oraz konsolach „PlayStation 4” oraz „Xbox One” (259,90 zł).

Źródło: Techland, YouTube

________________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór gier oraz konsol w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

1242 More posts in Gry category
Recommended for you
Tomb Raider
Nowa gra mobilna Tomb Raider. A kiedy kolejna wersja tej popularnej gry video?

Minęły już dwa lata od ostatniej gry z bardzo popularnej serii Tomb Raider i wielu...