Beta Kingdom Come: Deliverance w pierwszym kwartale 2016

Beta gry Kingdom Come: Deliverance ukaże się w pierwszym kwartale nowego roku. Informacja ta powinna ucieszyć fanów tytułów osadzonych w średniowieczu. Co nowego dodano do produkcji Warhorse Studios?

Na najnowszym filmie umieszczonym przez studio Daniel Vávra, dyrektor artystyczny, przedstawia nowości, jakie wprowadzono do rozgrywki. Wraz z zespołem złożonym z 7 scenarzystów napisał on ponad 2500 stron skryptu, opisując w ten sposób fabułę gry, misje oraz dialogi. Warhouse Studios myśli nad ciekawym projektem kickstarterowym – w rozgrywce towarzyszyć ma nam pies, który będzie pomagał w polowaniu, pasterstwie i będzie obrońcą gracza. Zdecydowano się na psa molosowatego.

Kolejne zmiany dotyczą wyglądu gry. Dzięki poprawkom wprowadzonym do silnika 2D i 3D, będziemy mogli obserwować dynamicznie zmieniającą się pogodę, a także podziwiać efekty świetlne. Skanowanie twarzy uczyni produkcję bardziej realistyczną, a wszystkie napotkane przez nas postacie będą wyrażały emocje.

Rozgrywkę przerywać będą scenki nagrane przy udziale prawdziwych aktorów. Czas spędzony przy Kingdom Come: Deliverance umilać nam będą ponad 4 godziny muzyki symfonicznej.

http://www.youtube.com/watch?v=L4Eq2na6neI

Wersja beta zawierać będzie:

– Wprowadzenie do historii

– Całą podstawową mechanikę gry

– Powiększenie istniejącej mapy (trzykrotnie)

– Pierwszą ważną bitwę

– Nowe typy broni: miecz i tarczę

– Wiele więcej materiałów, o których Warhorse poinformuje w styczniu 2016

Gra ukaże się na PC, PS4 i Xbox One.

Więcej informacji: Kingdom Come

Wathorse Studios jest młodą, niezależną firmą stworzoną przez Daniela Vávrę (Mafia, Mafia 2) i Martina Klímę (Original War, trylogia UFO). Od 2014 roku pracuje nad grą RPG Kingdom Come: Deliverance, która jest kickstarterowym projektem.

 

Źródło: Warhorse 

__________________

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz do zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

1242 More posts in Gry category
Recommended for you
Tomb Raider
Nowa gra mobilna Tomb Raider. A kiedy kolejna wersja tej popularnej gry video?

Minęły już dwa lata od ostatniej gry z bardzo popularnej serii Tomb Raider i wielu...