The Elder Scrolls: Blades

Bethesda przekłada premierę The Elder Scrolls: Blades

Mamy złą wiadomość dla fanów mobilnej rozrywki w postaci gier na smartfony. Bethesda postanowiła przełożyć premierę The Elder Scrolls: Blades na 2019 rok. Gracze nie ukrywają niezadowolenia.

The Elder Scrolls: Blades

Jeśli czytaliście moje wcześniejsze wpisy, możecie pamiętać, że jestem wielkim fanem mobilnych produkcji growych. Staram się ogrywać co ciekawsze tytuły, oczywiście, jeśli pozwala mi na to czas. Jednym z bardziej wyczekiwanych przeze mnie tytułów jest The Elder Scrolls: Blades. Po wrześniowej premierze nowych iPhone’ów byłem pewien, że zgodnie z zapowiedzią, niestety nie pierwszą, gra zostanie wydana już 1 grudnia. Tak się jednak nie stanie.

The Elder Scrolls: Blades z opóźnieniem

Studio odpowiedzialne za produkcję gry RPG, na którą wszystkim fanom tego typu zabawy cieknie ślinka, zdecydowało się przełożyć jej premierę rynkową. Przyznam, że podobnie, jak inny gracze, jestem tym faktem mocno zawiedziony. Byłem pewien, że już lata chwila będę mógł rozsiąść się na fotelu i rozpocząć przygodę. Nie zamierzam jednak z tego powodu atakować twórców w internetowych komentarzach. Byłoby to pozbawione sensu.

Jestem więcej niż pewny, że przekładając debiut gry, Bethesda robi to w dobrej wierze. Powodów takiego stanu rzeczy może być wiele, ale najważniejszych jest zapewne chęć dopracowania do granic możliwości. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, będzie to istna “mobilna” wizytówka firmy. Trzymam za to kciuki.

Źródło: Polygon, Twitter

Dodaj komentarz

1245 More posts in Gry category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...