Bezprzewodowe słuchawki Plantronics i nowy certyfikat bezpieczeństwa DECT Forum

Na rynek słuchawek trafia coraz więcej urządzeń. Producenci przykładają wagę do ich jakości i funkcjonalności, ale co z bezpieczeństwem? Firma Plantronics wprowadza pierwsze słuchawki z nowym certyfikatem bezpieczeństwa DECT Forum.

DECT Forum uruchomiło program zaostrzonej certyfikacji tak, by umożliwić dostawcom dotarcie do klientów z produktem spełniającym najnowsze, bardziej wymagające standardy bezpieczeństwa. Wyodrębniono osiem czynników, które podniosą te standardy jak najwyżej.

Do ośmiu kategorii, jakie musi spełniać urządzenie, a którymi charakteryzują się słuchawki Plantronics należą: uwierzytelnianie, szyfrowanie, zestawienie połączenia, postęp rozmowy i jej zakończenie. Wymienione cechy posiadają produkty z rodziny Savi 700, 400 oraz CS500 i to one jako pierwsze otrzymały certyfikat DECT Forum. Możemy spodziewać się, że wkrótce do tej grupy dołączą nowe słuchawki firmy, ponieważ dba ona o jakość produkowanych przez nią urządzeń, które poddawane są surowej kontroli zanim trafią do rąk klienta.

Serie Savi oraz CS stanowią nowy standard słuchawek biznesowych, oferujących bezprzewodowy zasięg DECT do 120 metrów. Dzięki usprawnionej konstrukcji oraz łatwości użytkowania, urządzenia Plantronics są najchętniej wybieranymi produktami od dziesięciu lat. Dodatkowo słuchawki z serii Savi 700 są najbardziej inteligentnym urządzeniem dostępnym na chwilę obecną na rynku. Savi 400 spodobają się użytkownikom aplikacji softphone’owych i Unified Communications. Dla użytkowników telefonów nabiurkowych idealnym rozwiązaniem jest CS500.

Zestawy Savi można zaktualizować przez zmianę firmware za pomocą oprogramowania Plantronics Hub.

Więcej o produktach Plantronics objętych nowym certyfikatem bezpieczeństwa DECT Forum: Plantronics.

Firma Plantronics od 50 lat jest pionierem innowacyjnej komunikacji głosowej, tworzącym rozwiązania, które łączą w sobie lepszą jakość połączeń i redukcję hałasów z bezkonkurencyjnym poziomem usług i produktów. Z rozwiązań Plantronics korzystają największe firmy z całego świata. W Polsce importerem i dystrybutorem rozwiązań Plantronics dla biznesu, UC i Contact Center jest firma KONTEL.

 

Źródło: Plantronics

__________________

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz do zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.


Dodaj komentarz

562 More posts in Sprzęt category
Recommended for you
iPhone 11 Pro
Jaki będzie Iphone 15 Ultra?

Informacje przez Apple nie zostały jeszcze ujawnione . Jednakże, można przedstawić kilka możliwych trendów na...